• Свеж
Hanes Mean and Big Men Ecosmart Fleece Pullover Hoodie, големини S-5XL

Hanes Mean and Big Men Ecosmart Fleece Pullover Hoodie, големини S-5XL

Buyers rating:
DEN 448.00

Од стоката

Мекото, издржливо руно со двојно игла, вратот на вратот и куќите, останува силно кога работите или играте напорно. Машка и голема машка машка машка маичка за џуџиња на куќиште, до големина 5xl : приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ", половината : 30-1/2", Градите : 37 ", Рамената : 45". Моделот носи големина M. опуштено вклопување; прикачен аспиратор со влечење. Стајлинг на пуловер. Prontеб на предната торбичка. Ребрести манжетни и полите. Двојно-игличкото покритие на вратот и потпетиците за издржливост. 50% памук/ 50% полиестер. Машинско миење ладно со слични бои; белило од хлор кога е потребно; Трбајте сув медиум. До 5% од полиестер создаден од рециклирани шишиња. Увезени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Худи за брза изведба на дождовни шуми
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Худи за брза изведба на дождовни шуми

Худи со брза изведба на машката од дождовни шуми е совршена секојдневна худи за работа, трчање на работи

DEN 0.67
Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Разновидноста, удобноста и стилот го прават потписот од Леви Штраус 20% полиестер Редовен стил на вклопу�

DEN 2.33
Нема граници машка пријатна худи
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Нема граници машка пријатна худи

Добредојдовте во ладилната сезона! Подготвени сте да одите со оваа машка качулка за пулвер од без грани�

DEN 403.04