• Свеж
Без граници машко и големо машко руно худи, големини до 5xl

Без граници машко и големо машко руно худи, големини до 5xl

Buyers rating:
DEN 351.68

Од стоката

Убава Худи! Оваа машка руно качулка од без граници, главен гардероба што е тука за да остане, е направена во удобна ткаенина со класичен дизајн на пуловер. Предниот џеб за кенгур додава погодност за да можете да ги носите вашите најважни работи насекаде и има огромна силуета за дополнителна удобност со вашиот обичен стил. Машка руно худи од без граници исклучиво на. Достапно до големина 5xl. Координацијата на џогер пантолона се продаде одделно. Материјал : тело : 60% памук/40% полиестер; Ребра : 58% памук/39% полиестер/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Преголема. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Предниот џеб од кенгур. Карактеристики : прикачен аспиратор; Ребреста половината и манжетните. Машка руно худи од без граници.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Разновидноста, удобноста и стилот го прават потписот од Леви Штраус 20% полиестер Редовен стил на вклопу�

DEN 448.00
Худи за брза изведба на дождовни шуми
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Худи за брза изведба на дождовни шуми

Худи со брза изведба на машката од дождовни шуми е совршена секојдневна худи за работа, трчање на работи

DEN 0.67