• Свеж
2507-17 Пластични Фустан Закачалка

2507-17 Пластични Фустан Закачалка

Buyers rating:
DEN 399.84

Од стоката

Традиционални пластични врвни закачалки - 17 инчи црна со хромирана кука. Карактеристики длабоки засеци и мали куки за деликатни ремени. Погоден за маици, врвови со мала тежина и џемпери. Додадете ги нашите капаци од гумена закачалка од пена или ленти од пена што не се лизгаат за да спречите лизгање на облеката со широк врат (стилови 2045 и ФП). исто така достапно во бело влијание и јасно. 4 пакувања Од 100 закачалки 17" Црна пластична закачалка добро за закачување врвни парчиња како кошули, фустани, блузи, дуксери, џемпери, јакни и друга облека со мала тежина. Хром 360 степен вртливата кука. Длабоко Засечени Раменици на врвот на секоја рака за држење ремени за облека. Мали Куки за Прицврстување На Ремените на дното. Економично, цврсто и заштедува простор. Дома или Мало : плакарот организација, перење соба организација или мало лавици. Произведено во САД. Случај на 400.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Realhomelove Слоеви Панталони Закачалки Заштеда На Простор, Нелизгачки Мултифункционални Панталони Решетката Плакарот Панталони
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Realhomelove Слоеви Панталони Закачалки Заштеда На Простор, Нелизгачки Мултифункционални Панталони Решетката Плакарот Панталони

Повеќеслојни Панталони Решетката Пена Петслојни Панталони Виси Простор Без Траги Панталони Закачалка.

DEN 2.33
Определена закачалка од дрво, заштеда на простор за заштеда на рамни дрвени закачалки W природна завршница и хром вртење кука
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Определена закачалка од дрво, заштеда на простор за заштеда на рамни дрвени закачалки W природна завршница и хром вртење кука

Овие богато дизајнирани закачалки од дрвени предмети имаат силно рамно тело за заштеда на простор и пол

DEN 559.84
Издувен Систем Закачалка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Издувен Систем Закачалка

Ап издувен систем за издувни гасови закачалката изгради репутација во автомобилската индустрија за кв�

DEN 2.00
Меѓународна Закачалка Метална Нелизгачка Винил Обложена Горна Закачалка, Бела Завршница Со Хромиран Хардвер, Бо од 100
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Меѓународна Закачалка Метална Нелизгачка Винил Обложена Горна Закачалка, Бела Завршница Со Хромиран Хардвер, Бо од 100

Овие цврсти, добро конструирани закачалки имаат ултра тенко тело за заштеда на простор покриено со бел �

DEN 623.68
Закачалки За Чорапи Што Се Преклопуваат со штипки, Закачалка За Капење Со Ротирачка Кука, Мултифункционално Складирање И Организациски
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Закачалки За Чорапи Што Се Преклопуваат со штипки, Закачалка За Капење Со Ротирачка Кука, Мултифункционално Складирање И Организациски

ЦВРСТ ДИЗАЈН воздухопловот за чорапи усвојува нов пп материјал, кој има силна цврстина, силни носечки и

DEN 183.52
Врвна закачалка од дрво, заштеда на простор за заштеда на рамни дрвени закачалки W цреша финиш и четкана хром вртење кука и
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Врвна закачалка од дрво, заштеда на простор за заштеда на рамни дрвени закачалки W цреша финиш и четкана хром вртење кука и

Направени од фино тврдо дрво, овие добро конструирани закачалки имаат лакирана завршница на цреша и чет

DEN 180.80
Дрвени Затворени Јамки Безбедносни Закачалки за Хотели и Гостопримство, Висококвалитетни Закачалки За Заштита Од Кражба Цреша
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Дрвени Затворени Јамки Безбедносни Закачалки за Хотели и Гостопримство, Висококвалитетни Закачалки За Заштита Од Кражба Цреша

Овие безбедносни закачалки се совршено решение за складирање за вашиот хотел, ноќевање со појадок или п

DEN 543.84
Големата Американска Компанија За Закачалки Црна Дрвена Комбо Закачалка Со Прилагодливи Клипови За Перници, Случај На Рамни
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Големата Американска Компанија За Закачалки Црна Дрвена Комбо Закачалка Со Прилагодливи Клипови За Перници, Случај На Рамни

Пополнете го секој плакар со овие црни дрвени комбо закачалки, кои доаѓаат во кутија од 50 Закачалките до

DEN 399.68