• Свеж
100а Соларен Контролер 1224v Автоматско Фокусирање Контролер На Соларен Панел Батерија Интелигентен Регулатор Со Усб Излез Прилагодлив Параметар Поставување На Тајм

100а Соларен Контролер 1224v Автоматско Фокусирање Контролер На Соларен Панел Батерија Интелигентен Регулатор Со Усб Излез Прилагодлив

Buyers rating:
DEN 2399.84

Од стоката

соларниот контролер усвојува главен контролен чип од индустриско одделение со точност на земање ПРИМЕРОЦИ од РЕКЛАМИ од 16 нивоа. Целосното управување со полнење во 3 фази му овозможува на контролорот да постигне ефикасно и брзо интелигентно полнење, ефикасно заштитувајќи ја батеријата. Вградена заштита на повеќе кола, безбедност и сигурен, многу погоден за дома, индустрија, бизнис, итн. Карактеристики : . Применливо за 3 видови батерии : оловна батерија (/24v автоматски прилагодена), батерии, железни фосфатни батерии. Главен контролен чип од индустриско одделение, точност на земање ПРИМЕРОЦИ од РЕКЛАМИ од 16 нивоа, точен приказ во реално време на струја на полнење и струја на празнење, генерации на енергија на прв поглед. Автоматско следење на фокусирање полнење, висока ефикасност на полнење, непречено откривање при полнење, двонасочно следење на фокусирање, со функција за исклучување на меморијата. Голем лцд-дисплеј, дисплеј за струја за полнење и празнење; кумулативни генерации на енергија и барање за напојување за празнење; дисплеј; контрола + контрола на временско одложување; прилагодливи параметри за полнење и празнење. Целосното управување со полнење во 3 фази му овозможува на контролорот да постигне ефикасно и брзо интелигентно полнење, ефикасно ја штити батеријата и го продолжува времето на сервисирање. Вградена заштита на повеќе кола, прегревање, прекумерна струја, краток спој, заштита на отворено коло, заштита на обратна врска, кога дефектот е елиминиран, контролорот автоматски се обновува, без опремата. Со двонасочна заштита На обратна струја На Мосфет, полнење со голема моќност, ултра-ниски генерации на топлина. Поддршка 4 USB излез, максималната струја Е 2 A, можете вашиот телефон. Спецификации : . Номинален Напон : 1224v. Струја : 30А / 40А / 50А / 60А / 100А (опционално). USB Излез : 5 V, 2a Макс. Тековна Подготвеност :

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Левитон 46700-SLG Затворен Ј-Кука
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Левитон 46700-SLG Затворен Ј-Кука

Левитон препорачува производи ЗА Прицврстување На Брендот ВЕЛКРО за сите нисконапонски мултимедијалн�

DEN 1439.84
Мојот Херој Академија Постелнина Постави Близнак Целосна Кралица Крал Големина Со Перници Деку Тодороки Бакуго Акциони Фигури
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Мојот Херој Академија Постелнина Постави Близнак Целосна Кралица Крал Големина Со Перници Деку Тодороки Бакуго Акциони Фигури

Нова Новина Одличен 3д Аниме Постелнина Кревет Јорган Капак Пакет Вклучуваат : 1 Навлака За Јорган Со 2 На

DEN 0.67
Mrigtriles Висок Притисок Вода Спреј Прачка, Четири Во Една Мултифункционална Млазница, Прилагодливи Млазницата, Погоден За
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Mrigtriles Висок Притисок Вода Спреј Прачка, Четири Во Една Мултифункционална Млазница, Прилагодливи Млазницата, Погоден За

Прачка За Прскање Со висок Притисок, Четири Во Една Мултифункционална Млазница, Прилагодлива Млазница,

DEN 2.33
Бебе Момче Есенска Тренерка Печатење Со Пруги Дуксер Со Долги Ракави И Еластични Панталони за Облека За Мали Деца
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Бебе Момче Есенска Тренерка Печатење Со Пруги Дуксер Со Долги Ракави И Еластични Панталони за Облека За Мали Деца

Бебе Момче Падне Тренерка Шарени Печати Долг Ракав Дуксер Дуксер И Еластични Панталони За Дете 2 Парче О

DEN 303.84