• Свеж
Ауџеа Ноќта На Вештерките Есенски Зимски Пуловер Дуксери За Жени, Лабави Дуксери За Жени Есенски Модни Врвови За Дуксери Обични Тикви Со Долги Ракави Зачин Кафе Со

Ауџеа Ноќта На Вештерките Есенски Зимски Пуловер Дуксери За Жени, Лабави Дуксери За Жени Есенски Модни Врвови За Дуксери Обични

Buyers rating:
DEN 478.24

Од стоката

Добредојдовте во нашата продавница. Наша цел е да ви служиме со прекрасна стока и да се надеваме дека ќе можете да уживате во вашиот шопинг овде. Доколку има некаков проблем, слободно контактирајте не.Лабави Фит Дуксери За Жени Есенски Модни Врвови За Дуксери Обични Тикви Со Долги Ракави Зачин Кафе Со Качулка Пуловер Карактеристики На Печатење : 1.Материјал : Полиестер, Мек и Удобен 2.Карактеристики : Печатење, Долг ракав, Дневен, Моден Стил. 3.Мека, растеглива ткаенина што дише обезбедува исклучителна удобност и издржливост, блок во боја, секојдневно лабаво вклопување, кошули со качулка со долги ракави, дизајн на врвки, опуштени и удобни за носење во текот на целиот ден 4.Совети за облекување : ако сакате стилска облека, носете ја со или лесно шорцеви, здолниште или панталони за сите сезони, особено пролет, лето и fall, добивате многу комплименти за тоа. 5.Разновидни Прилики : овој удобен основен пуловер за жени е совршен за сите прилики, Секојдневно Носење, Состаноци, Училиште, Одмор, Работа, Забава итн. Season : Autumn/Spring/Winter Gender : Women,Girl Occasion : Casual Material : Polyester Style : Casual,Fashion Length : Редовна Должина На Ракавот : Долги Ракави Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Дуксери Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 110см/43.31 "Ракав : 50см/19.69" Рамо : 55см/21.65 "Должина : 67см/26.38" Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 116см/45.67 "Ракав : 51см/20.08" Рамо : 56см/22.05 "Должина : 68.5 См/26.97" Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 122см/48.03 "Ракав : 52см/20.47" Рамо : 57см/22.44 "Должина : 70см/27.56" Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 128см/50.39 "Ракав : 53см/20.87" Рамо : 58см/22.83 "Должина : 71.5 см/28.15" Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 134cm/52.76 "Ракав : 54cm/21.26" Рамо : 59cm/23.23 "Должина : 73cm/28.74". Материјал : Лесна и мека ткаенина, течна, убаво завеса, еластична и удобна за носење;најважен дуксер;дуксери за жени;Дуксер Со Качулка; Дуксер без Качулка. Карактеристики : дизајн на блок во Боја Со Долги ракави, удобно визуелно влијание во aut. Основен пуловер, опуштено вклопување, секојдневен и стилски. Нов тренд насока на жените паѓаат врвови. Натпревар : Совршен Со фармерки,хеланки, шорцеви, панталони за јога, секојдневни панталони, синџир за џемпери, шал, ѓердан, чизми, потпетици, јакна или палта и така натаму;дуксери со патент за жени;препик облека;пролетни модни трендови;преголем дуксер за жени;Симпатична качулка;печатена качулка;дуксер со шема на срце;дуксер со качулка шема;дуксер со џеб од патент;ноќта на вештерките; денот на благодарноста; божиќ. Прилики : Без разлика дали одите на работа,училиште,забава,патување,шопинг,клуб и секојдневен живот,оваа дуксерка е многу погодна.Едноставниот стил на дизајн го прави овој дуксер погоден за многу прилики. Нега На Облека : Машинско Перење/Миење Раце. Не Избелувајте. Ослободете се од брчките : Ако го извлечете од машината за сушење и веднаш ја прекинете слушалката тие воопшто не се збрчкани.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Надворешен Бронзен Надворешен Интегриран Влез НА ЛЕР И Светло За Внатрешен Двор Со Сензор За Фотоелемент Од Самрак До Зори,
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Надворешен Бронзен Надворешен Интегриран Влез НА ЛЕР И Светло За Внатрешен Двор Со Сензор За Фотоелемент Од Самрак До Зори,

Прифатлива, СО високи перформанси, НИСКО одржување ПРЕДВОДЕНА влез и двор светло е сигурен и сигурен бе�

DEN 1.67
LIGHTHAED LED Трепка Меѓусебно Поврзување Светло СО UL Адаптер - РАЗЛИЧНИ ОБОЕНИ Led Модули; Звук Активни Прилагодливи Флеш
  • Свеж
Оценка на купувачите:

LIGHTHAED LED Трепка Меѓусебно Поврзување Светло СО UL Адаптер - РАЗЛИЧНИ ОБОЕНИ Led Модули; Звук Активни Прилагодливи Флеш

LED трепкачката светлина е новина светилка која вклучува различни ОБОЕНИ LED модули (Црвена, Портокалова, �

DEN 1.67
oneOone Памук Поплин Кафеава Ткаенина Азија Каваи Мачка Шиење Ткаенина Од Дворот Печатени Сам Облека Шиење Материјали Широк
  • Свеж
Оценка на купувачите:

oneOone Памук Поплин Кафеава Ткаенина Азија Каваи Мачка Шиење Ткаенина Од Дворот Печатени Сам Облека Шиење Материјали Широк

* Материјал : Памук Поплин (100% Памук) * Ширина : 42 инчи широк * ГСМ : 120 Гсм Предиво Брои40Ти * 40Ти Техника : Тка�

DEN 3.00