• Свеж
Олицетворение на луксузна спа корпа

Олицетворение на луксузна спа корпа

Buyers rating:
DEN 1679.84

Од стоката

Прекрасна спа спа -колекција наредена во внимателна корпа за подароци со неверојатни добрите за да го придружува релаксирачкиот спа -третман. Уживајте во прекрасниот мирис на ванила со нашите соли за бања со ванила, лосион, рачен сапун и спреј за тело, облека и влечки. Олицетворение на луксузна спа корпа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Барби када од када
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Барби када од када

Направете време за бања! Децата можат да стават Dropz Color во бањата и да гледаат како ги менува боите веднаш

DEN 95.36