• Свеж
Пронајдете го вашето среќно место бања бомби палми 4. мл

Пронајдете го вашето среќно место бања бомби палми 4. мл

Buyers rating:
DEN 95.36

Од стоката

Вклучете го режимот на одмор со оваа забавна и потопна бомба за бања. Оваа газирана бања бомба е нежна на кожата, ослободува забавен тропски вртлог бидејќи се раствора во бањата и е одличен додаток на вашата целосна рутина за нега на кожата. Формулирани да бидат без сулфат и без парабен со 3x мешавина од путер од шеа, путер од какао и витамин Е, овој луксузен производ за бања е одличен кога треба да избегате до времето на островот. Оваа популарна бања бомба е најдобро поврзана со другите луксузни производи за бања и нега на кожата во колекцијата „Палми и Пина Коладас“, како гел за бања и туш и лосион за тело. Користете го комплетниот сет за потопно сензорно искуство. Најдете го вашето среќно место е нова марка на сензорни производи за бања и тело што им помага на сите да го вратат времето за бања, за да можат да најдат малку мир среде секојдневниот стрес. Најдете го вашето среќно место нè потсетува на места што се чувствуваат најповрзани. Тие се места каде што наоѓаме сила, мир и работи што нè прават да се чувствуваме добро. Ги прашавме луѓето низ целата земја, "Како стигнувате до вашето среќно место? " Инспирирани од нивните приказни, создадовме збирки за бања и тело за да ги транспортираме вашите сетила на места што ги натера другите да се чувствуваат посебно. Пренесете се до тропска оаза, топол песок под прстите, замрзнат пијалок во рака. Донесете игра на време на бања со оваа тропска бања бомба миризлива. Објавува разигран вртлог на бои бидејќи се раствора во бањата совршен додаток на кој било режим на бања. Ова разгалување и нежно на бомбата за бања на кожата остава кожата да се чувствува меко и мазно. Бомба без парабен и бања без сулфат. Сакајте го мирисот. Најдете го вашето среќно место. 4,6 ул.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Олицетворение на луксузна спа корпа
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Олицетворение на луксузна спа корпа

Прекрасна спа спа колекција наредена во внимателна корпа за подароци со неверојатни добрите за да го пр

DEN 1679.84
Барби када од када
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Барби када од када

Направете време за бања! Децата можат да стават Dropz Color во бањата и да гледаат како ги менува боите веднаш

DEN 95.36