• Свеж
Цврст Вистински 14k Бело Злато Полиран 3ct Канал Постави CZ Вечноста Свадба Бенд Прстен

Цврст Вистински 14k Бело Злато Полиран 3ct Канал Постави CZ Вечноста Свадба Бенд Прстен

Buyers rating:
DEN 1.67

Од стоката

Материјал : Примарна Чистота : 14кфиниш : Полиран Камен Тип_1 : ЦЗ (Кубен Циркониум)Камен Количина_1 : 19платинг : Родиумстоун Тежина_1 : 0.1579 цтфеатура : Цврст Материјал : Примарен : Златна Комплетност : Комплетна (вклучени се сите камења)Значителна : Ностонска Форма_1 : Тркалезна Големина_1 : тип на производ од 3,45 Мм : Накит Тип На Накит : Прстени ПРОДАДЕНИ ПО Единица : Секој Материјал : Примарна Боја : тип На Белење : Метод на Создавање На Вечен Камен_1 : Синтетичко вистинско 14к злато : овој прстен може да се Изработи И По Ваш Избор На Цврсто 14к Бело, Жолто или Розово злато за иста цена. Прстените на голдија се печат со "14К" како симбол на автентичност и ветување за исклучителен квалитет. 14к златото нема да оксидира или обезбојува. Носете го овој прстен секој ден, насекаде!. ДЕТАЛИ : овој прстен има ааа квалитетна кубна цирконија. ЦЗ се рачно поставени, високо полирани во цврста/вистинска златна поставка од нашите искусни златари. НАДГРАДБА НА ВИСТИНСКИ ДИЈАМАНТИ : Доколку се побара, можеме да ја монтираме и оваа ставка со природни дијаманти. Ве молиме контактирајте не за цените. ПОДГОТВЕН ЗА ПОДАРОК : за себе или за некој близок, овој вистински златен златен прстен од 14к е совршен подарок за родендени, годишнини, дипломи, свадби, свршувачки, невестински забави, Денот на Мајката, Денот На Вљубените, Божиќ или само за да кажете "те сакам."Тоа е совршена алтернатива на природните дијаманти ископани на земјата и се удвојува, како и прстен" безбеден за одмор"," секојдневен "прстен и/или прстен" ветување". ВАШЕТО ЗАДОВОЛСТВО : вашето купување е придружено со 30 ден, без проблеми, гаранција за враќање на парите и пристигнува со бесплатен подарок. Во случај да не сте задоволни со купувањето после тоа, ве молиме контактирајте не директно. Ние сме компанија со седиште ВО САД и се гордееме со супериорната услуга за клиенти.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

- Geek 5ft Ul Наведени НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Кабел компатибилен Со ПОРТОКАЛ OB1 - ЦВРСТА СОСТОЈБА БАС ЗАСИЛУВАЧ ГЛАВАТА
  • Свеж
Оценка на купувачите:

- Geek 5ft Ul Наведени НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Кабел компатибилен Со ПОРТОКАЛ OB1 - ЦВРСТА СОСТОЈБА БАС ЗАСИЛУВАЧ ГЛАВАТА

Врвен Квалитет УЛ Сертифициран 3 Пронг Сад Приклучок Кабел За Напојување Кабел За Напојување 5 Стапки / 1,

DEN 240.00
Полициски Падобран Со Амфибиско Возило
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Полициски Падобран Со Амфибиско Возило

Потерата е вклучена помеѓу Полицискиот Падобран и Амфибиското Возило Полицијата го идентификува осомн

DEN 1.33
Сет за суета за конекција за деца
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Сет за суета за конекција за деца

Помогнете му на вашето дете да се подготви за секоја пригода со суетата поставена од Kid Connection...

DEN 0.33
Плус Големина Блузи Мода Жени Екипажот Вратот Печатење Еднобојна Краток Ракав Печати Маица Блузи Црвена ХХХХХХЛ
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Плус Големина Блузи Мода Жени Екипажот Вратот Печатење Еднобојна Краток Ракав Печати Маица Блузи Црвена ХХХХХХЛ

66 " Должина : 77см / 30.87 " Должина : 75см / 29.46 "Ракав : 21см / 8.01 "Ракав : 18см / 7 XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Би

DEN 3.33
Студената индустрија Деликатните цвеќиња од цвеќиња со цвеќиња Фотографија црна врамена уметничка печатена wallидна уметност,
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Студената индустрија Деликатните цвеќиња од цвеќиња со цвеќиња Фотографија црна врамена уметничка печатена wallидна уметност,

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 337.76
Империјал 1 10CT TDW Diamond 10K Rose Gold Band Band Band
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Империјал 1 10CT TDW Diamond 10K Rose Gold Band Band Band

Однесувајте се кон искрата на овие прекрасни кубански линк дијамантски прстени Изработено во злато од �

DEN 5599.84
Француски мијалници уметност, сет од 2
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Француски мијалници уметност, сет од 2

Во рамките на графичката колекција има различни слики врамени со убави, украсни лајсни, давајќи им на се

DEN 7196.00
Регулаторот XGRID FLEX6V 6-волт лета
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Регулаторот XGRID FLEX6V 6-волт лета

Flex6 V е иновативен микроконтролер со два засилувачи за полнење на сите 6 V батерии на оловокиселина, вклуч

DEN 3631.84