• Свеж
Нурисон Марокански Бушав Боемски Крем 3'11 6'7 Област Килим

Нурисон Марокански Бушав Боемски Крем 3'11 6'7 Област Килим

Buyers rating:
DEN 0.33

Од стоката

"Оваа впечатлива мароканска колекција на теписи од областа Од Нурисон содржи кадифен бушав измислици и прекрасни примитивни графички дизајни нагласени со прекрасни ресни за да внесат секој ентериер со прекрасно модерен поглед на гламурот од стариот свет. Секој извонреден килим е стручно разбој ткаен од прекрасно издржлив И едноставен За одржување Полипропиленски Фриз за возбудлив тон и текстура што ќе трае со години. "Со својот оптимист племенски инспириран дизајн на дијаманти, пријатни ресни, раскошна конструкција на бушава и космополитска палета на бои од крем и црна боја, овој прекрасен марокански тепих од Областа На Бушавата Од Нурисон беспрекорно го спојува најдоброто од стариот свет со новиот. Раката се наѕираше од фантастичен 100% Полипропиленски Фриз за живеење без стрес и убаво да се оди на далечина. Луксузен куп. Напредно моќ разбој изградба за одлична вредност и квалитет. Идеален за умерени сообраќајни области како спални соби или дневни соби. Килим рампа препорачува. Поради деталната конструкција на нашите килими, и рачно изработени и машински изработени, големини може да варираат до три инчи во ширина или должина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Тармек Чистење Материјали Унизе Дожд Чизми Чевли Покрива Еднократно Водоотпорен Патување Снег Лизга Над Чевли Падот Декор, Куќа
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Тармек Чистење Материјали Унизе Дожд Чизми Чевли Покрива Еднократно Водоотпорен Патување Снег Лизга Над Чевли Падот Декор, Куќа

Материјали За Чистење Унисекс Чизми За Дожд Навлаки За Чевли За Повеќекратна Употреба Водоотпорно Пату

DEN 335.84
Унисе Бебе Бебе Момчиња Девојки Летни Памучни Комбинезони Мало Дете Виножито Печатење Краток Ракав Ребрести Плетени Копчиња
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Унисе Бебе Бебе Момчиња Девојки Летни Памучни Комбинезони Мало Дете Виножито Печатење Краток Ракав Ребрести Плетени Копчиња

Бебе Момче Девојки Лето Комбинезон Повик Копче Круг Вратот Виножито Печати Дете Краток Ракав Ромпер Ка�

DEN 127.68
Тангнада Комбинезон За Жени Плус Големина Модни Жени Цврст Резервоар Без Ракави Без Ракави Секојдневен Тенок Еластичен Комбинезон
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Тангнада Комбинезон За Жени Плус Големина Модни Жени Цврст Резервоар Без Ракави Без Ракави Секојдневен Тенок Еластичен Комбинезон

Ве молиме имајте предвид, оваа ставка бродови од меѓународен продавач Очекуваната испорака е 1015 дена...

DEN 1.67
Вајонгтао Дуксер За Женски Аутфити За Женски Патент Дуксери Со Долги Ракави Пуловер Еластични Панталони За Половината, Црвена
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Вајонгтао Дуксер За Женски Аутфити За Женски Патент Дуксери Со Долги Ракави Пуловер Еластични Панталони За Половината, Црвена

Есенски Модни Жени Тркалезни Врвови Со Патент Со Долг Ракав Блузи Кошули+ Еластични Костуми За Долги Па�

DEN 0.67
Уникатен Разбој Кан Теке Килим Црвена Црна 5 '3 8 ' Правоаголник Граница Традиционален Совршен За Дневна Соба Кревет Трпезарија
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Уникатен Разбој Кан Теке Килим Црвена Црна 5 '3 8 ' Правоаголник Граница Традиционален Совршен За Дневна Соба Кревет Трпезарија

Класичните мотиви на килимите Во Колекцијата Теке сигурно ќе додадат допир на елеганција во вашиот дом

DEN 3.00