• Свеж
Стрипови Бетмен Турбо Поттик Бетмобил Со Далечински Управувач

Стрипови Бетмен Турбо Поттик Бетмобил Со Далечински Управувач

Buyers rating:
DEN 512.00

Од стоката

Трка во Готам Сити Со Бетмобил Турбо Поттик РК во скала 1 : 15! Бетмобилот со далечински управувач има автентичен стил Од Филмот Бетмен, осветлен мотор и турбо ја зголемуваат брзината! Изведете епски задни тркала со далечинскиот управувач со двоен џојстик. Возете го Вашиот Batmobile RC во која било насока и трчајте до 6 возила одеднаш без пречки до 200 стапки подалеку со двојниот далечински управувач од 2,4 GHz. Далечинскиот управувач со двоен џојстик МОЖЕ ДА се полни И има сензори надвор од опсегот, така што ќе знаете кога Вашиот Бетмобил треба да остане во опсег, да се полни и може повторно да се забрза во акција. Деталното деко и скулптурата во филмски стил на Бетмен ќе бидат ценети од обожавателите На Стрипови На Бетмен и ДЦ-што ги прави одлична идеја за подарок. Дц фановите од сите возрасти го сакаат овој Колекционерски РК Бетмобил, фигури за играчки и играчки за да ја вклучат својата имагинација и да создадат свои епски мисии на Бетмен! Донесете ја акцијата на Бетмен дома со Турбо Поттик Batmobile RC! ТУРБО ПОТТИК BATMOBILE RC : Трка во Готам Сити со Далечински управувач Batmobile Турбо Поттик RC ВО скала 1 : 15! ОВА ВОЗИЛО RC има автентичен стил на филм, осветлување на моторот и турбо зголемување на брзината!. ИЗВЕДЕТЕ ЕПСКИ ТРКАЛА : Стартувајте во задното тркало СО BATMOBILE Turbo Boost RC! Со контролер на копче, дури и најмладиот обожавател На Бетмен лесно може да совлада прекрасни акробации!. ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ со ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ : Возете го Вашиот Batmobile RC во која било насока со контролорот со двоен џојстик од 2,4 GHz! Тркајте до 6 возила одеднаш и контролирајте го ВАШИОТ РК од 200 стапки подалеку!. АВТЕНТИЧЕН СТИЛ НА ФИЛМ : деталното вајање во деко и филмски стил го оживува Бетмобилот-исто како и Во Филмот За Бетмен! Крајната Бетмобил за бетмен филм и дц стрипови фанови!. Вклучува : 1 Турбо Поттик Бетмобил, 1 Контролер, 1 УСБ Кабел За Полнење, 1 Упатство За Употреба. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ОПАСНОСТ ОД ГУШЕЊЕ-Мали делови. Не за деца под 3 години. Опфатени Со Спин Мајстор Нега Посветеност. Ако имате проблем Со Спин Мајстор производ што сте го купиле од овластен продавач, ние ќе го решиме! Бидејќи Спин Мајстор не е во состојба да го контролира квалитетот на производите што ги продаваат неовластени продавачи, освен ако не е поинаку забрането со закон, Обврската За Нега не е достапна за производи купени од неовластени продавачи. Посветеноста За Нега е ограничена на оригиналниот купувач на крајниот корисник. Исто така, можеби ќе треба да обезбедите доказ за купување и/или слика на вашиот производ За Да Го Вртите Мајсторот за да ја потврдите подобноста. Спин Мајстор го задржува правото да се провери информации, бараат валиден доказ за купување, и да се одбие барањето во своето дискреционо право.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Myople пред-тренинг во прав, лимон, од 6
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Myople пред-тренинг во прав, лимон, од 6

Ја зголемува енергијата, фокусот и издржливоста на врвната формулација на докажаните состојки дизајни�

DEN 607.84
Време на одмор момчиња Божиќна памучна тесна вклопена кошула со долги ракави и панталони сет, 2 парчиња, големини 4-10
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Време на одмор момчиња Божиќна памучна тесна вклопена кошула со долги ракави и панталони сет, 2 парчиња, големини 4-10

Колку е забавно и празнично! Овој празник време со 2 парчиња пижами за момчиња е пријатна додаток на него

DEN 527.84
Бесплатно собрание за машки шорцеви
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Бесплатно собрание за машки шорцеви

Дали се овие спортски шорцеви? Вашите дневни шорцеви? Водење шорцеви со грешки? Правила за удобност со о�

DEN 437.92