• Свеж
Примарен Сребрен Стерлинг Сребрен Рамен Кубански Синџир За Сидро

Примарен Сребрен Стерлинг Сребрен Рамен Кубански Синџир За Сидро

Buyers rating:
DEN 2.33

Од стоката

Дополнете го секој изглед со овој уникатен и импресивен рамен кубански ѓердан со синџир на сидро. Дизајниран од сребро, овој ланец со синџир долг 22 инчи и широк 3,15 мм сјае со висока полирана завршница и се затвора со затворач од јастог за да се обезбеди совршено држење. Овој едноставен, но софистициран ѓердан со синџир сигурно ќе импресионира.Метална Тежина : 7,22 Грама Накит Тип : Стил На Финиш : Рамен Кубански Синџир За Сидро Накит Финиш : Висок Полски Пол : женски затворач : Јастог Канџи Метал : Сребрена Сребрена Боја : Бели Димензии : 22-инчен х 3,15 мм, 0,86 мм дебелина вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја на Потекло : Италија Сребрена, Полирана, Цврста, Јастог Канџа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Кујната за кујна 3. Чаша за чаши - KFC3516Ga
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Кујната за кујна 3. Чаша за чаши - KFC3516Ga

Бескрајни свежи опции за брзо сецкање, мешање и пире Овој компактен и лесен 3,5 чаша за чаши за чаши е идеа

DEN 2224.00