• Свеж
Извртени Петз, Серија 2, Слатка Гепард Нараквица За Деца

Извртени Петз, Серија 2, Слатка Гепард Нараквица За Деца

Buyers rating:
DEN 2.33

Од стоката

Извртување. Погоден за носење. Модерен! Извртени Пец се светкавите скапоцени камења што се трансформираат од домашно милениче во нараквица! Соберете метални мачиња, коњчиња од виножито, пастелни панди и многу повеќе! Секој Извртен Петз има прекрасни детали и блескави бои. Поврзете ги краевите на оваа низа накит и создадете неверојатна нараквица – совршен додаток за секоја облека. Со два пресврти, вашата омилена нараквица станува вашето омилено милениче, супер слатко од носот до опашката. Соберете над 60 преслатки животни Во Серија 2 во виножито, пастелни, златни и бисерни завршетоци! Извртен Петз : носете на вашиот зглоб, трансформирајте се со пресврт! Извртени Петц се скапоцените нараквици кои се трансформираат во преслатки, колекционерски животни! Направете нараквица, носете на ранец или земете ја со вас во движење!. Извртениот Пец доаѓа во низа брилијантни бои и завршува! Соберете ги сите и додадете метални, виножито, пастелни, па дури и бисерни нараквици во вашата колекција заедно со повеќе!. Со едноставен пресврт, вашето преслатко милениче оживува! За да се трансформирате во нараквица, едноставно разделете се и поврзете ги краевите!. Пресврт Пец се за деца на возраст од 4+години. Со над 60 во серија 2, можете да ги соберете сите!. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ОПАСНОСТ ОД ГУШЕЊЕ-Мали делови. Не за деца под 3 години.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Д -р Пол TPR THRE THERE TIME FETCH & CHEW DOG TOY -YOLOW 4,5 “
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Д -р Пол TPR THRE THERE TIME FETCH & CHEW DOG TOY -YOLOW 4,5 “

Д р Пол Барел TPR Thre Three Toy е 4,5 "високо квалитетна играчка за вашето куче Д р Пол гума играчка е интерактивн�

DEN 3.00
Студените индустрии од бреза дрвја кораа зелени шумски предели во позадина, врамена wallидна уметност, 30, дизајн од Рут од
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Студените индустрии од бреза дрвја кораа зелени шумски предели во позадина, врамена wallидна уметност, 30, дизајн од Рут од

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

DEN 1.33
Службениот Дек на автомобилски автомобили во Сан Антонио Спарс 3 Тркалезен автомобилски автомобил од Винкрафт 666895
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Службениот Дек на автомобилски автомобили во Сан Антонио Спарс 3 Тркалезен автомобилски автомобил од Винкрафт 666895

Лиценцираните совршени декорации за сечење се изработени од винил на отворено, трајно лепило, прецизно�

DEN 3.00