• Свеж
Милани луксузен комплет за накит

Милани луксузен комплет за накит

Buyers rating:
DEN 157.44

Од стоката

Комплетот за луксузни накит, создаден во соработка со Rocio Soria (@rocio.roses), вклучува и што мислиме на палетата за очила, засилувач на мекиот фокус на сјај и кармин за изјава за боја-сè што ви треба за изглед на глам со низок клуч. Секоја сенка за очила беше ко-креирана со Роцио за да се појави совршен опсег на розово злато, сливи и меки розови нијанси во Shimmer & Soft Mattes, со што оваа палета е разноврсна и ултра-облечена за празник и пошироко. Роцио (ака @rocio.roses) е прва генерација на латинска ќерка на имигранти, која секогаш имала страст за шминка и им помага на другите да се чувствуваат убаво по секоја цена. Со над еден милион следбеници и броење, нејзините натписи честопати стануваат вирални за пронаоѓање на најприфатливите шминка. Од упатства за носење на глам до тестирање на трендови на хаки за убавина, Роцио навистина стана омилениот заштеда на пари за заштеда на пари на Тикток. Што мислиме? Палета за очила - 6 розово злато, слива и меки розови матки и треперки. Подобрувач на тен на меки фокус на сјај-Замачкувачи на ламизатор за лампчиња и осветлува за ефект на филтрирање во реалниот живот за лицето и телото. Изјава за боја, кармин-нашата најпродавана крем формула за кармин, нанесена со негување на витамини А & В.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Myople пред-тренинг во прав, лимон, од 6
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Myople пред-тренинг во прав, лимон, од 6

Ја зголемува енергијата, фокусот и издржливоста на врвната формулација на докажаните состојки дизајни�

DEN 607.84
Стандарден хоризонт морски табела
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Стандарден хоризонт морски табела

Стандарден хоризонт морски табели, 5 ", 256 бои, пронаоѓач на риби, компас, сензор за температура, QVGA, 320 x 240 С

DEN 1.33
Crocs Unise Child Funlab Minions Clgs
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Crocs Unise Child Funlab Minions Clgs

Малку минијатури? Оди на долг пат во овие затнувања со широки очи од нашата забавна лабораториска колек�

DEN 158.24
Дорман CB69154PR Предната десна контрола на долна контрола на раката и топката за спојување на специфични модели на Nissan
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Дорман CB69154PR Предната десна контрола на долна контрола на раката и топката за спојување на специфични модели на Nissan

Ова склопување на рака за контрола на суспензијата и топката е директна замена за оригиналната опрема н

DEN 4319.20