• Свеж
Земјите завршуваат со кратки ракави за мажи Супер тит

Земјите завршуваат со кратки ракави за мажи Супер тит

Buyers rating:
DEN 1.00

Од стоката

Супер-Т ™ се спротивставува на бледнее во боја, пилинг, брчки, боење и намалување. Ткаенината се чувствува мека, но има многу огромни. И супер-Т е направен подобар од поевтините ривали : цвест на вратот е покриен за да се чувствува мазно, а страничните шевови се зашиени за да спречат торбички. (Поевтините маици се често тубуларни плетења што можат да развијат досаден пресврт по неколку перење.) Се бори со боење, избледување, пилинг, намалување, брчки покриени со вратот, се чувствуваат мазни зашиени странични шевови нудат поудобно вклопување 100% ринг-комбинирана памучна дрес. Машинско миење. Увезени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Машка маица за машка врат на Georgeорџ
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Машка маица за машка врат на Georgeорџ

Зачувајте ги основните Vвратови од Georgeорџ Телото на Jerseyерси додава удобно чувство и обичен изглед на ва�

DEN 0.67
Менс 6. мл. Маица без ознаки 5250t
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Менс 6. мл. Маица без ознаки 5250t

100% памук Comfort Soft®; Пепел е 99 / 1 памук / поли; Лесен челик е 90 / 10 памук / поли; Јаглен Хедер, Оксфорд Греј, безб

DEN 817.92
Машка џебна панел џеб, до големина 5xl
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Машка џебна панел џеб, до големина 5xl

60% памук 40% полиестермахин миење ладно миење со како бои само нехлорно белило кога е потребно суво суво н

DEN 3.00
Атлетски координатор на Вилсон
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Атлетски координатор на Вилсон

Р Вилсон 3 Атлетски координатор бесплатен превоз на нарачки над 35 американски долари на продавницата за

DEN 207.84
Редовен пакет со кратки ракави за ракав
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Редовен пакет со кратки ракави за ракав

Ако барате одлична основна маичка за мажи тогаш проверете ги едноставните, но удобни кошули од Georgeорџ...

DEN 271.68
Машка машка маица без ознака
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Машка машка маица без ознака

Нашата кул плетена маица со дрес на dri® има брза ткаенина, испреплетена ткаенина што ја намалува влагата

DEN 463.84