• Свеж
Сузан Г. Комен женски BCA Heart Hope Graphic Mair со кратки ракави

Сузан Г. Комен женски BCA Heart Hope Graphic Mair со кратки ракави

Buyers rating:
DEN 1.67

Од стоката

На една од осум жени во САД ќе им биде дијагностициран карцином на дојка. Со комбинацијата на наука, образование и директна помош, стапката на смртност кај карциномот на дојка се намали за 40% од 1989 година. Оваа маица на БЦА од Сузан Г. Комен има инспиративен печатење на екранот на фронтот за да ја покаже вашата поддршка. 2,5% од набавката ќе биде донирано на Сузан Г Комен за финансирање на понатамошно истражување и поддршка. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : опуштено вклопување. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт од предната страна. © Сузан Г. Комен. Сите права се задржани . Сузан Г. Комен БЦА маица за жени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Женски Маици Со Долг Ракав V Врат Печатени Зимски Лабави Дами Облека Пролет Летен Одмор Мода Секојдневна Плажа Дневен Маица
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Маици Со Долг Ракав V Врат Печатени Зимски Лабави Дами Облека Пролет Летен Одмор Мода Секојдневна Плажа Дневен Маица

Големина : С Биста : 98см / 38,58" Рамо : 38,50" См / 15,16" Ракав : 59см / 23,23" Должина : 64см / 25,20" Големина : М Биста : 102см /

DEN 1.67
Анбех Срце Печатени Маица За Жени Повик Графички Помлади Девојки Краток Ракав Маица Блузи Со Вратот На Екипажот
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Анбех Срце Печатени Маица За Жени Повик Графички Помлади Девојки Краток Ракав Маица Блузи Со Вратот На Екипажот

Анбех Срце Печатена Маица За Жени Обични Графички Помлади Девојки Маички Со Кратки Ракави Со Вратот На �

DEN 366.24
Дами Маици Плус Големина Шифон V Вратот Чипка Крпеница Краток Ракав Женски Одмор Стилски Улична Облека Плажа Дневни Жени Пролет
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Дами Маици Плус Големина Шифон V Вратот Чипка Крпеница Краток Ракав Женски Одмор Стилски Улична Облека Плажа Дневни Жени Пролет

Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 110см / 43.31" Ракав : 29см / 11.42" Должина : 68.5 см / 26.97" Големин�

DEN 360.00
Диви Боби, Градски Девојки Се Лизгаат И Слајд, Кантри Девојки Зафат И Возење, Поп Култура, Жени Помлади Фит В - Вратот Маичка,
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Диви Боби, Градски Девојки Се Лизгаат И Слајд, Кантри Девојки Зафат И Возење, Поп Култура, Жени Помлади Фит В - Вратот Маичка,

Ние нудиме различни производи кои се погодни за секое време Уживајте во една од овие новитети, торби за �

DEN 1.67
Разладете Го Мразот Подарок За Костими За Ноќта На Вештерките Стилски Графички Маички За Жени-Удобен Врв Со Кратки Ракави За
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Разладете Го Мразот Подарок За Костими За Ноќта На Вештерките Стилски Графички Маички За Жени-Удобен Врв Со Кратки Ракави За

Барате совршена мешавина на удобност и стил во Маица? Не гледајте подалеку од нашата женска стандардна �

DEN 1.67
Дами Маица Крпеница Печатени V Вратот Долг Ракав Женски Секојдневен Трендовски Мек Дневен Симпатична Дише Жени Сите Сезонски
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Дами Маица Крпеница Печатени V Вратот Долг Ракав Женски Секојдневен Трендовски Мек Дневен Симпатична Дише Жени Сите Сезонски

Големина : С Биста : 98см / 38,58" Рамо : 39см / 15,35" Ракав : 60см / 23,62" Должина : 66см / 25,98" Големина : М Биста : 102см / 40,16

DEN 442.56
Женски Прави Долги Панталони Уличен Стил Измиени Искинати Фармерки со Големини За Маици Кошули Дуксери Хулахопки Темно Сина
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Прави Долги Панталони Уличен Стил Измиени Искинати Фармерки со Големини За Маици Кошули Дуксери Хулахопки Темно Сина

Карактеристики : Материјал : Панталоните не се премногу тесни и не се премногу широки Пространа преку гл

DEN 243.04