• Свеж
Плдс ИХАС324-Двд-Писател, Сата, Блк, Малопродажба

Плдс ИХАС324-Двд-Писател, Сата, Блк, Малопродажба

Buyers rating:
DEN 691.04

Од стоката

24x напојуван Од Smart Write Smart Write може да забрза одредени 16x dvdr медиуми до максимум 24xwh СО брзина НА пишување 24 X DVDR, Lite-On нуди најбрзо можно пишување DVDR секогаш гори со најголема брзина и најдобар квалитет.Smart Write ја оптимизира стратегијата за пишување за секоја одредена сесија и автоматски го меморира ова за идните сесии супер All Write Super All Write нуди можност за читање, пишување и повторно пишување на кој било формат на диск на пазарот користете го вашиот двд-писател за која било цел со медиумите што ги посакувате (вклучувајќи CD-R, CDRW, DVDR, DVDR DL, dvd-RAM формат дискови)Купете ги вашите медиуми без проблеми не подолго треба да СЕ грижите за компатибилноста клучни карактеристики И придобивки : sata полу-висина внатрешна двд+r/dvd+R/Dvd-R/Dvd-r/dvd+r9/dvd-r9/dvd-RAM/dvd-rom/cd-r/CD-ROM КОМБИНАЦИЈА ДИСК. Поддржува двослојна функција за снимање двд+/-Р9. Паметен начин за бришење на вашите податоци. Апс системот ги намалува вибрациите и бучавата за време на снимањето и читањето. Поддржува фиксен пакет, променлив пакет, ТАО, САО, ДАО, пишување со случаен пристап, постепено, последователно снимање, ограничено пребришување, снимање скок на слојот, горење во суров режим и прекумерно согорување. Двд читање во согласност : двд единечен / двоен слој( ПТП/ОТП), ДВД-Р, ДВД-Р мулти-граници, ДВД-РАМ, ДВД+Р, ДВД+Р мулти-сесии, ДВД -W и ДВД +W. Поддржува и диск од 8 см и 12 см од семејството ЦД И ДВД.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.