• Свеж
2-Уред Големо Копче Универзален Далечински Управувач На ТВ Во Сребро, 69882

2-Уред Големо Копче Универзален Далечински Управувач На ТВ Во Сребро, 69882

Buyers rating:
DEN 3.33

Од стоката

Консолидирајте ја контролата и елиминирајте го нередот Со Универзален Далечински Управувач Ge 2-Уред. Совршен за мали поставки за забава, овој практичен далечински управувач има голема, поедноставена тастатура со лесни за читање копчиња што ви овозможуваат да контролирате до два уреди, вклучувајќи ГО ВАШИОТ ТЕЛЕВИЗОР, звучна лента, кабел, сателит и многу повеќе. Четканата сребрена завршница додава елегантен допир на секое поставување домашна забава, а ergономскиот дизајн го прави удобен за држење и ракување. Однапред програмирано за непосредна употреба Со Телевизорите Samsung, поставувањето на овој далечински управувач е едноставно и пријателско за корисниците со вашиот избор на автоматско пребарување на код или програмирање за внесување директен код. Рационализирајте ја вашата домашна забава Со Универзалниот Далечински Управувач GE 2-Уред. Голем, поедноставен тастатура – comfortableономскиот дизајн е удобен за држење, а големите, лесни за читање копчиња се бриз за навигација, што го прави корисен за постарите лица, оние со оштетен вид и секој што едноставно сака забавно искуство без проблеми. Контрола на повеќе уреди-Добијте целосна контрола до 2 аудио / видео компоненти како Што се Телевизори, звучни ленти, кабел, сателит и многу повеќе. Едноставно поставување-Однапред Програмиран за непосредна употреба Со Телевизорите Samsung, овој универзален далечински управувач нуди сеопфатна библиотека со кодови, ваш избор на автоматско пребарување код или програмирање за внесување директен код и главна контрола на јачината на звукот, што ви овозможува да ја контролирате јачината на звукот без разлика кој уред е избран. Потребни се двеa батерии. Најдобар избор - овој далечински управувач со 2 уреди е совршен за основни поставки за забава дома, како и во домови за стари лица, хотели и асистирани објекти за живеење, што го прави одличен избор за секој што сака едноставен, лесен за употреба универзален далечински управувач. Техничка поддршка со седиште во САД-ГЕ е водечки бренд во универзалните далечински управувачи. Овој далечински управувач е поддржан со 90-дневен заменски залог и бесплатна техничка поддршка со седиште во САД, достапна во понеделник-петок, 7 ЧАСОТ НАУТРО-8 ЧАСОТ, Централно време, за да помогне во какви било прашања или прашања.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Креации Пр 6Х139. Мат Црна Тркало Раб
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Креации Пр 6Х139. Мат Црна Тркало Раб

Спецификации : 169 Мат Црни Тркала ОД ОЕ КРЕАЦИИ 24" х 10", +31 Офсет, 6х139, 7 Шема На Завртки, Центар од 78,3 мм Прои�

DEN 2.00
Кошница Виси Складирање Ѕид Ткаени Корпи Плетен Organizан Кујна Организаторите Овошје Саден Цвет Лук Зеленчук Градина
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Кошница Виси Складирање Ѕид Ткаени Корпи Плетен Organizан Кујна Организаторите Овошје Саден Цвет Лук Зеленчук Градина

Опис Дали барате практичен организатор на сарафани? Оваа ткаена корпа за складирање е специјално подго�

DEN 287.84
LIGHTHAED LED Трепка Меѓусебно Поврзување Светло СО UL Адаптер - РАЗЛИЧНИ ОБОЕНИ Led Модули; Звук Активни Прилагодливи Флеш
  • Свеж
Оценка на купувачите:

LIGHTHAED LED Трепка Меѓусебно Поврзување Светло СО UL Адаптер - РАЗЛИЧНИ ОБОЕНИ Led Модули; Звук Активни Прилагодливи Флеш

LED трепкачката светлина е новина светилка која вклучува различни ОБОЕНИ LED модули (Црвена, Портокалова, �

DEN 1.67