• Свеж
DesignArt 'Индиски цветни батик ретро II' со модерен панел за завеси за затемнување на средниот век

DesignArt 'Индиски цветни батик ретро II' со модерен панел за завеси за затемнување на средниот век

Buyers rating:
DEN 640.00

Од стоката

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со оваа ретро индиска цветни батик III завеса . Оваа елегантна модерна завеса од средниот век се печати со употреба на висококвалитетно мастило отпорно на еколошко блед, и е рачно изработено на побарувачка само за вас . Фаукс-линената ткаенина е изработена од полиестер од 270 GSM, дозволувајќи му на овој Orange Curtain на целосно и безбедно машини што се мијат . Овие се украсни и затемнети завеси. Тие ќе ја затемнат просторијата кога ќе бидат затворени и целосно ќе ја блокираат светлината . Карактеристики : . - Стил : модерно од средниот век. - Предмет : Апстракт. - Боја : портокал. - Модел : Апстракт. - Италијанско мастило со голема густина. - Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. - Филтрација на светлина : 2,5/5. Затемнување. - Полу-ласка ленена постелнина. - Машински перење. - Рачно изработено на побарувачка. - Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . - Неколку големини достапни италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Про-Долу Еден Човек Блокирање Санка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Про-Долу Еден Човек Блокирање Санка

Започнете со обука со ПроНадолу Блокирање Санки Овој човек санки е дизајниран да помогне во развојот на

DEN 2.67
Борхес, Викторија Црно Украсено Дрво Врамено Со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Со Наслов-Животинска Кригла III
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Борхес, Викторија Црно Украсено Дрво Врамено Со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Со Наслов-Животинска Кригла III

Борхес, Викторија 15х18 Црно Украсено Дрво Врамено Со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со НасловКригла

DEN 527.84
Ентинеа Женски Моден Градник Чиста Удобност Лесна Поддршка Пуловер Безжична Маица Градник Со Црна Боја што Ја Отстранува Влагата
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ентинеа Женски Моден Градник Чиста Удобност Лесна Поддршка Пуловер Безжична Маица Градник Со Црна Боја што Ја Отстранува Влагата

Ентинеа Женски Моден Градник Чиста Удобност Лесна Поддршка Пуловер Безжична Маица Градник Со Црна Боја

DEN 0.33
Ганфанкп Атлетски Шорцеви За Жени, Жени Плус Големина Удобна Врвка За Влечење Секојдневен Еластичен Џеб За Половината Лабави
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ганфанкп Атлетски Шорцеви За Жени, Жени Плус Големина Удобна Врвка За Влечење Секојдневен Еластичен Џеб За Половината Лабави

Ве молиме Препознајте Го Брендот "Ганфанкп" Кога Купувате Женска Модна Облекаможете да најдете какви би

DEN 2.33