• Свеж
Борбени спортови големи хибридни борбени ракавици големи

Борбени спортови големи хибридни борбени ракавици големи

Buyers rating:
DEN 557.60

Од стоката

Дебела сегментирана подлога низ колена и задниот дел од раката. Отворена дланка за целосна подвижност и зафат. Завртете се на зглобот на зглобот на зглобот за подобра стабилност и заштита на зглобот. Кожна конструкција што издржува исцрпувачка употреба. ММА нараквиците со хибриден стил се доволно издржливи за обука со потребната поддршка за конкуренција. Завртете се на зглобот на зглобот на зглобот за подобра стабилност и заштита на зглобот. Кожна конструкција што издржува исцрпувачка употреба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.