• Свеж
Одморете го засолништето мека и дише за дишење на листовите- Сплит кралица, сива

Одморете го засолништето мека и дише за дишење на листовите- Сплит кралица, сива

Buyers rating:
DEN 3.33

Од стоката

Поставениот сет на Tencel Restain Haven е мек и луксузен додаток на која било спална соба која има потреба од прифатлива и луксузна надградба. Свилените 100 проценти листови на лиоцели се меки, дишат и помагаат во регулирање на влагата и температурата за да се создаде совршена околина за спиење. Дизајнот на длабок џеб и густата еластичен во вградениот лист помагаат да се обезбеди безбедно вклопување за душеци дебели до 18-инчи. Спиење поладно и поудобно од традиционалните памучни чаршафи со остатокот сет на листови за прицврстување. Поставениот сет на Tencel Restain Haven е луксузна надградба по прифатлива цена. Достапно во 3 неутрални бои : беж, сива и бела боја. Овие чаршафи се свилени меки и дишат што ги прави совршени за спиење со чувствителна кожа. Овие листови помагаат во регулирање на телесната температура за поладна и поудобна околина за спиење. Дизајнот на длабок џеб и густата еластичен во вградениот лист помагаат да се обезбеди безбедно вклопување за душеци дебели до 18-инчи. Tencel ткаенина јала влагата 50% поефикасно од памукот, одржувајќи ве пријатно додека спиете. Процесот на производство на еколошки влакна користи 10-20 пати помалку вода од памукот. Ограничена 3-годишна гаранција против дефекти на производителот. Достапно во Твин, Твин XL, полн, кралица, сплит кралица, крал, сплит крал и Кал Кинг.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Сафавиех Едми Металик Дамаск Перница
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Сафавиех Едми Металик Дамаск Перница

Продавница Safavieh на Заштедете Пари Живеат Подобро.Кадифен Перница Колекција и стилски, Оваа Метална Пер

DEN 271.84