• Свеж
Даива Ј - Плетенка Двор Калем 6лб Тест, Темно Зелена

Даива Ј - Плетенка Двор Калем 6лб Тест, Темно Зелена

Buyers rating:
DEN 159.84

Од стоката

Почувствувајте го секој залак, секое грицкање и знајте го чувството на капакот што го ловите Со Daiwa J-Braid 4 X. Четири носачи ткаени Динема е супер чувствителна и поцврста од обичните плетени линии. Намалете ги јазлите на ветерот и потенката површина дајте му на риболовецот одлично чувство во свежа или солена вода. Без истегнување Ј-Плетенка 4Х ја пресекува вегетацијата и цврста околу структурата и тешката обвивка. Лесно врзување јазол за апаратури или директно на вашата презентација. Екстремно чувство и чувствителност. Поцврста акција за да се почувствува секој малку и структура. Лесно врзување јазол. Цврсто околу структурата и капакот. Бојата нема да исчезне. Намалени ветерни јазли. Одлично во свежа или солена вода.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Брег Двојна Брава Бран Стол
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Брег Двојна Брава Бран Стол

Неговата рамка за седење со низок профил и отпорна на ' рѓа го прават столчето со Двојна Брава кијаро уни

DEN 3.33
Навестување Мед Вода, Фл. Оз. Брои
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Навестување Мед Вода, Фл. Оз. Брои

Идејата зад навестувањето е едноставна : чиста вода, оригинално освежување на природата, нагласена со п�

DEN 1.33
LIGHTHAED LED Трепка Меѓусебно Поврзување Светло СО UL Адаптер - РАЗЛИЧНИ ОБОЕНИ Led Модули; Звук Активни Прилагодливи Флеш
  • Свеж
Оценка на купувачите:

LIGHTHAED LED Трепка Меѓусебно Поврзување Светло СО UL Адаптер - РАЗЛИЧНИ ОБОЕНИ Led Модули; Звук Активни Прилагодливи Флеш

LED трепкачката светлина е новина светилка која вклучува различни ОБОЕНИ LED модули (Црвена, Портокалова, �

DEN 1.67
Купер метеоролошки мајстор св П185 70Р 88С бсв зимска гума Одговара: 2003-Хонда Граѓански Хибрид, 2001-Хонда Граѓански ХХ
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Купер метеоролошки мајстор св П185 70Р 88С бсв зимска гума Одговара: 2003-Хонда Граѓански Хибрид, 2001-Хонда Граѓански ХХ

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРА

DEN 2160.00
Креации Пр 6Х139. Мат Црна Тркало Раб
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Креации Пр 6Х139. Мат Црна Тркало Раб

Спецификации : 169 Мат Црни Тркала ОД ОЕ КРЕАЦИИ 24" х 10", +31 Офсет, 6х139, 7 Шема На Завртки, Центар од 78,3 мм Прои�

DEN 2.00