• Свеж
Teeорџ машки кратки ракави на екипажот на вратот на екипажот

Teeорџ машки кратки ракави на екипажот на вратот на екипажот

Buyers rating:
DEN 244.64

Од стоката

Ажурирајте ја вашата гардероба со класичен главен дел од Georgeорџ. Оваа екипаж на екипажот има кратки ракави за целодневна удобност и е направена во ткаенина за влага за да се одржи ладно и суво. Земете повеќе од едно! Моделот е 6’1 ”и носи со големина на M. Crewneck. Кратки ракави. Помага да ја намали влагата. 65% рециклиран полиестер/35% памук. Машина за перење. Увезени. Машка маица за кратки ракави од Georgeорџ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Атлетски координатор на Вилсон
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Атлетски координатор на Вилсон

Р Вилсон 3 Атлетски координатор бесплатен превоз на нарачки над 35 американски долари на продавницата за

DEN 207.84