• Свеж
Thermalорџ машка термичка екипаж со долги ракави

Thermalорџ машка термичка екипаж со долги ракави

Buyers rating:
DEN 2.00

Од стоката

Супер-ладен слој за да помогне да останете топло. Чувајте ги удобните и менувајте ги брзините во релаксирачки стил со оваа термичка екипаж од Georgeорџ. Разновиден за вашиот изглед дома додека се исклучува и одмолува, овој врвен долг ракав за мажите лесно го прави патот во ротацијата. Можете исто така да го поставите под вашата омилена јакна кога излегувате на забавни, лежерни активности. Материјал : 54% памук/43% полиестер/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : екипаж; термички дизајн. Топлинска екипа на мажите со долги ракави од Georgeорџ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Машка маица за машка врат на Georgeорџ
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Машка маица за машка врат на Georgeорџ

Зачувајте ги основните Vвратови од Georgeорџ Телото на Jerseyерси додава удобно чувство и обичен изглед на ва�

DEN 0.67
Машка маица за машка врат на Georgeорџ
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Машка маица за машка врат на Georgeорџ

Зачувајте ги на Vвратот од Georgeорџ Маицата со кратки ракави никогаш не излегува од стил и додава удобен и

DEN 879.20