• Свеж
Ekena Millwork 4 W 24 D 24 H Merced Trational Groug Sawn Bracket, западен црвен кедар

Ekena Millwork 4 W 24 D 24 H Merced Trational Groug Sawn Bracket, западен црвен кедар

Buyers rating:
DEN 1.00

Од стоката

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црвен кедар или ела на Даглас. Рустични држачи за дрво, корбели, опашки од рафтер и изгледи ќе содржат уникатни бои, зрна, текстури, јазли, сапвуд со употреба на кој било производ од рустикалната колекција на Екена. Автентични детали и занаетчиство. Направено од најдобрите северноамерикански шуми. Совршен за внатрешна или надворешна употреба. Додадете архитектонски интерес и детали. Облечете ги лекарите, пергола, тремови и влезови.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

1 2 H 1 4 P 96 L BACK BAND BAND COLDING, ПВЦ
  • Свеж
Оценка на купувачите:

1 2 H 1 4 P 96 L BACK BAND BAND COLDING, ПВЦ

Сосема веројатно најисплатливиот начин за реновирање на просторијата и решавање на здодевни проблеми �

DEN 1919.20