• Свеж
Ekena Millwork 65 Долна ширина 71 горната ширина 1 2 H 1 2 P Classic Crosshead

Ekena Millwork 65 Долна ширина 71 горната ширина 1 2 H 1 2 P Classic Crosshead

Buyers rating:
DEN 446.24

Од стоката

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со додавање на поголема привлечност за надворешноста на еден дом, треба да размислат за вкрстените глави. Врвките се големи прилози што обично се поставени на врвот на прозорецот, вратата или големата влезна врата. Направено од лесен, но сепак издржлив полиуретан со висока густина, вкрстените глави се лесни за секој да ги инсталира. Слободно можете да изберете од неверојатен избор на големини и стил што ќе одговараат на потребите на вашиот проект. Доаѓа фабрички подготвен и подготвен за сликање. Лесно инсталирајте го со целосно врзано лепило или нокти. Совршен за надворешни и внатрешни апликации. Составен од полиуретан со висока густина, што го прави траен, но лесен производ. Непропустливи на природните елементи. Прилагодете со клучеви, пиластери и педименти за извонреден изглед.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ekena Millwork 20 W 12 H правоаголник Гејбл отвор: ПРЕД, нефункционален, груб пикан западен црвен кедар гејбл, декоративна рамка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ekena Millwork 20 W 12 H правоаголник Гејбл отвор: ПРЕД, нефункционален, груб пикан западен црвен кедар гејбл, декоративна рамка

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

DEN 1824.00
1 2 H 1 4 P 96 L BACK BAND BAND COLDING, ПВЦ
  • Свеж
Оценка на купувачите:

1 2 H 1 4 P 96 L BACK BAND BAND COLDING, ПВЦ

Сосема веројатно најисплатливиот начин за реновирање на просторијата и решавање на здодевни проблеми �

DEN 1919.20