• Свеж
4 '6' Едноставно Дејзи Аурора Француска земја Ценил област килим, корали

4 '6' Едноставно Дејзи Аурора Француска земја Ценил област килим, корали

Buyers rating:
DEN 3304.80

Од стоката

Гледајте го вашиот дом за украси со дома со едноставно Daisy 4 'x 6' Coral Aurora килим од нашата цветна колекција со цвеќиња. Секој ќе ужива во земјната естетика донесена во вашата кујна или дневна соба со овој дизајн. Уметничкиот и шарен дизајн е отпечатен на мека полиестерска база, што го прави совршен начин да додадете боја, пламен и личност во вашиот дом. Предложена е подлога за килим за да се спречи лизгање и да се додаде перница и издржливост. Мека под нозете, изработена од текстуриран Ченил. Стилски и функционален за области со висок сообраќај. Сервени рабови. Предложено е подлога за килим што не е на лизгање. Суво чисто/место чисто.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

- тркач на патриоти во Нова Англија 30 x72
  • Свеж
Оценка на купувачите:

- тркач на патриоти во Нова Англија 30 x72

Дали сте fanубител на фудбалски фудбал кој сака да ја покаже гордоста на вашиот тим? Тогаш беа направени к

DEN 381.44