• Свеж
Хиригин Женски Фустан Со Едно Рамо, Рафлен Со Долги Ракави Со Еднобоен Лабав Мини Фустан

Хиригин Женски Фустан Со Едно Рамо, Рафлен Со Долги Ракави Со Еднобоен Лабав Мини Фустан

Buyers rating:
DEN 574.08

Од стоката

Женски Фустан Со Едно Рамо, Рафт Со Долги Ракави Со Еднобоен Лабав Мини Фустан. Карактеристики : . Прекрасен подарок за вашата девојка, сопруга или пријатели. Рачно / Машинско перење се препорачува за долготраен квалитет. Линија сува, Не избелувајте. Ве молиме изберете ја вистинската големина според табелата со големини во подолу. Големина(см)tttttttt TT T T T T T Tback Должина : t92t Bust : t95, 50пресврт : t101, 5t колк : t116десен Ракав : t53, 5. М Должина на задниот дел : т94тбуст : т100, 5пресврт : т106, 5Т Колк : т121десен Ракав : т54.3. L Tback Должина : t96t Bust : t107, 5пресврт : t113, 5t Колк : t128десен Ракав : t55, 5. XL t Back Должина : t98t Bust : t114, 5пресврт : t120, 5t Колк : t135десен Ракав : t56, 7. Големина (инчи)ttttttttt TT T T T T T T36. 22 t Bust : t37. 60 пресврт : t39. 96 t колк : t45. 67 десен Ракав : t21. 06 . М Должина на задниот дел : т37. 01 тбуст : т39, 57 пресврт : т41, 93 Т колк : т47, 64 десен Ракав : т21, 38 . L Tback Должина : t37. 80 t Bust : t42. 32 пресврт : t44. 69 t колк : t50. 39 десен Ракав : t21, 85 . XL Tback Должина : t38.58 t Bust : t45. 08 пресврт : t47. 44 t колк : t53. 15 десен Ракав : t22. 32 . Спецификација : . Материјал : Полиестер. Боја : Црна, Кафеава, Зелена. Пол : За Жените. Сезона : Лето, Пролет, Fall. Вклучен Пакет. 1 Х Фустан. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од полиестер. Премиум ткаенината е удобна и еластична. Мека на допир и дише за носење. Карактеристика : Долг ракав, од едното рамо, еднобојна, возбудлива полите, опуштено вклопување, над должината на коленото. Лесно за ставање и полетување. Дизајн : Елегантен мини фустан совршено го покажува вашиот сладок шарм и моден вкус. Ќе бидете во фокусот цел ден. Натпревар : Лесно се спарува со ѓердани, обетки или потпетици. Прекрасниот фустан со возбуда ќе ве направи пошик и привлечен. Повод : Погоден За забава, коктел, свадба, шопинг, работа, ноќно излегување, клуб, состаноци, одмор, патувања и други секојдневни прилики.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Летни Фустани За Жени Дозвола Трендовски Класични Жени Лето Секси Секојдневен Краток Ракав Плисиран Завој Печатење Мини Фустан
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Летни Фустани За Жени Дозвола Трендовски Класични Жени Лето Секси Секојдневен Краток Ракав Плисиран Завој Печатење Мини Фустан

Модни Жени Лето Секси Повик Краток Ракав Плисиран Завој Печати Мини Фустан1.Карактеристики : Печатење,С�

DEN 255.84
Фустан Женски Свадбен Гостин Плус Големина Чадени Нивоа Течни Долги Миди Сарафани За Жени Обична Плажа Цветна Чипка В - Врат
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Фустан Женски Свадбен Гостин Плус Големина Чадени Нивоа Течни Долги Миди Сарафани За Жени Обична Плажа Цветна Чипка В - Врат

Прилики : Овие шик И стилски Цветни Чипка Плус Големина Сарафани се од суштинско значење облека за повеќ

DEN 1.00
Бигерсел Женски Лабав Фустан Без Ракави Фустан Со Тркалезен Врат Женски Летни Фустани На Плажа Со Стилски Џеб Без Деколте Мини
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Бигерсел Женски Лабав Фустан Без Ракави Фустан Со Тркалезен Врат Женски Летни Фустани На Плажа Со Стилски Џеб Без Деколте Мини

Дамски фустан од туника изработен од Полиестер, отпорност на абење, не е лесен за деформација, не изблед�

DEN 239.84
Фустани За Жени Без Ракави Се Вклопуваат И Одблесокот Секојдневен Мини Кратко Вклопување И Одблесокот Летен Круг Деколте Фустан
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Фустани За Жени Без Ракави Се Вклопуваат И Одблесокот Секојдневен Мини Кратко Вклопување И Одблесокот Летен Круг Деколте Фустан

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што По

DEN 0.33
Усмикси Фустани За Жени Обична Возбуда Трим Ракав Лабава Замав Линија Мини Фустани Тркалезен Врат Лисја Без Ракави Печатење
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Усмикси Фустани За Жени Обична Возбуда Трим Ракав Лабава Замав Линија Мини Фустани Тркалезен Врат Лисја Без Ракави Печатење

: Средна Биста : 110см / 43 ГРИЖА : Се препорачува Миење Раце или машина со ладна вода.37" фустан / женски фуста�

DEN 367.84
бохо фустан јака џеб ракав фустан цврсто копче обичен женски женски фустан женски летен фустан со ракави есенски фустани за
  • Свеж
Оценка на купувачите:

бохо фустан јака џеб ракав фустан цврсто копче обичен женски женски фустан женски летен фустан со ракави есенски фустани за

завиткајте фустан за жени фустан од бохо плажа фустан од маица за жени симпатичен цветен фустан фустан �

DEN 1.67
Летен Заштеди Дозвола
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Летен Заштеди Дозвола

Женски Секојдневен Печатен Џеб Фустан Без Ракави Со Тркалезен Враткарактеристики : 1.Карактеристики : о�

DEN 335.84
Кајануо Краток Ракав Летни Фустани За Жени Дозвола Женски Фустани Жени Леопард Печатени Плажа Мини Фустан Прикривање Наметка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Кајануо Краток Ракав Летни Фустани За Жени Дозвола Женски Фустани Жени Леопард Печатени Плажа Мини Фустан Прикривање Наметка

Жените Леопард Печатени Плажа Мини Фустан Прикривање Наметка Длабоко VВратот Возбудува Ракав Перспект�

DEN 2.33