• Свеж
Activeенски активен непречен спортски градник со отворен грб со отворен грб

Activeенски активен непречен спортски градник со отворен грб со отворен грб

Buyers rating:
DEN 2.33

Од стоката

Останете удобно за време на тренингот со овој спортски градник за жени од атлетски дела. Направено од мека и лесна ткаенина со спандекс за да се протега и да се движи со вас, овој лесен градник има мазно и удобно вклопување благодарение на неговите отстранливи чаши и силуета со средно влијание. Отворениот, незгоден грб додава трендовски акцент и исто така ви помага да останете суви и ветровити кога работите ќе започнат да се загреваат. Овој градник за перформанси е достапен во разновидни бои за да ја надополни вашата гардероба за активна облека. Атлетски работи Activeенски активен непречен спортски градник со отворен грб со отворен грб : 78% најлон, 16% полиестер, 6% спандекс. Спортски градник. Беспрекорна конструкција. Средно влијание. Шарена шема од предната страна. Отстранливи чаши. Отворете го грбот назад. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно со слични бои, користете само белило што не е хлор кога е потребно, да се смират суво, не пеглајте, не исушете чисти, извадете ги влошките пред миењето.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Виада Ремен Спортски Градник За Жени Плус Големина Мрежести Шевови Спортска Долна Облека Фитнес Елек За Фитнес Подлога За Градник
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Виада Ремен Спортски Градник За Жени Плус Големина Мрежести Шевови Спортска Долна Облека Фитнес Елек За Фитнес Подлога За Градник

Исто така, прави одличен градник за одмор или спиење.17 " Големина : XXXXL Големина.43 "Под Биста : 84cm / 33.39 " Голе

DEN 2.33
Длабоко V Вратот Чипка Градници За Жени Brassier Притисни Нагоре Поместена Градник Seaml Удобно Bralette Дише Фитн Теретана
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Длабоко V Вратот Чипка Градници За Жени Brassier Притисни Нагоре Поместена Градник Seaml Удобно Bralette Дише Фитн Теретана

Функција : Материјал : Памук+Спандекс+Најлон Стил На Градник : Беспрекорен,Притисни Нагоре,Поместен Фор�

DEN 3.00
Женски Спортски Градници Вкрстени Ремени Фитнес Со Памучни Пруги Врв Јога Градник Кроп Топ Склекови Трчање Градник Тренинг Топ
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Спортски Градници Вкрстени Ремени Фитнес Со Памучни Пруги Врв Јога Градник Кроп Топ Склекови Трчање Градник Тренинг Топ

Сезона : Четири сезонски пол : Женски Повод : Облека За Спиење, Дневно,На Отворено, Спортски Материјал : Ти

DEN 90.56
Спортски Градници За Жени Кои Трчаат Отпорни На Удари Јога Мобилна Јога Пренослив Џебен Градник За Женски Црни
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Спортски Градници За Жени Кои Трчаат Отпорни На Удари Јога Мобилна Јога Пренослив Џебен Градник За Женски Црни

Големина : XS Чаша : 75 AB / 70 CD Големина : S Чаша : 80 AB / 75 CD / 75ef Големина : M Чаша : 85 AB / 80 CD / 75ef Големина : L Чаша : 85 CD

DEN 1.00
Himiway Тренингот Сетови За Жени Солидна Спорт Градник Задниот Џеб Трчање Јога Градници Поместена Високо јас Mpact Тренингот
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Himiway Тренингот Сетови За Жени Солидна Спорт Градник Задниот Џеб Трчање Јога Градници Поместена Високо јас Mpact Тренингот

Женски Цврст Спортски Градник Заден Џеб Трчање Јога Градници Поместени Карактеристики На Тренингот Со

DEN 90.56
Без Долна Жица Јога Спортски Градник Тип На Елек Брзина Сува Отпорна На Удари Трчање Фитнес Спортска Долна Облека За Спиење
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Без Долна Жица Јога Спортски Градник Тип На Елек Брзина Сува Отпорна На Удари Трчање Фитнес Спортска Долна Облека За Спиење

Големина : М Под Биста : 7585см / 29,5333,46" Големина : Л Под Биста : 8692см / 33,8636,22" Големина : XL Под Биста : 93105см / 36,614

DEN 1.00
Cloe Ting Women's Leansless Marl Sports Sports Sports
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Cloe Ting Women's Leansless Marl Sports Sports Sports

Беспрекорен спортски градник на Клои Тинг е сигурен дека ќе ја преземе фиоката на вашата Essential и зошто д�

DEN 455.84
Зпанкса Градници За Жени Мода Жени Чипка Убавина Грб Цврст Ремен Завиткајте Шуплив Градник Долна Облека Женски Градници Спортски
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Зпанкса Градници За Жени Мода Жени Чипка Убавина Грб Цврст Ремен Завиткајте Шуплив Градник Долна Облека Женски Градници Спортски

Зпанкса Градници За Женска Мода Женска Чипка Убавина Грб Цврст Ремен Завиткајте Шуплив Градник Долна О�

DEN 2.00
Градници За Жени Дами Градник Пеперутка Убавина Назад Заврши Доцна Без Челичен Прстен Мраз Свила Спортски Градник Притисни Долна
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Градници За Жени Дами Градник Пеперутка Убавина Назад Заврши Доцна Без Челичен Прстен Мраз Свила Спортски Градник Притисни Долна

Дами Градник Пеперутка Убавина Назад Завиткајте Латекс Без Челичен Прстен Мраз Свила Спортски Градник

DEN 479.84
Дмкпв Предно Затворање Спортски Градници За Жени Безжичен Градник Со Двојна Поддршка, Градник Без Жица Со Целосна Покриеност,
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Дмкпв Предно Затворање Спортски Градници За Жени Безжичен Градник Со Двојна Поддршка, Градник Без Жица Со Целосна Покриеност,

58" Под Биста : 8085cm / 31 Повод : Дома, Спорт Чаша Големина : 36 / 80 BC Горниот Биста : 8094cm / 31 95% Најлон, 5% Спандекс Н�

DEN 0.33
Cloe Ting Women's Leansless Marl Sports Sports Sports
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Cloe Ting Women's Leansless Marl Sports Sports Sports

Беспрекорен спортски градник на Клои Тинг е сигурен дека ќе ја преземе фиоката на вашата Essential и зошто д�

DEN 2.00