• Свеж
Collection Collection Collectionенски jezlin широка ширина се лизга на балетски станови од бадем пети

Collection Collection Collectionенски jezlin широка ширина се лизга на балетски станови од бадем пети

Buyers rating:
DEN 271.84

Од стоката

Колекцијата Jezlin D'Orsay Flat By Journee има прекрасна исечена трим, и вегански кожен материјал за класичен изглед. Ласкави бадеми-пети и исечоци на страните го прават овој стил уникатен, но разноврсен. Широка ширина на стапалото и вложената влошка создава удобно вклопување. Во колекцијата Journee, нашите рамни стилови ќе ве изгледаат исто толку професионални како шефот на работа за да ги имате најсечените чевли кога ќе излезете за ноќ. Висина на пета : 1/2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Лизгање. Тип на каиш : манжетна за глуждот. Стил на пети : бадем. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Пумпа за отворена пета на Brinley Co.
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Пумпа за отворена пета на Brinley Co.

Премиер за вашиот најмногу глам изглед, Криси од Бринли Ко Тенок каиш на глуждот и покриена блок потпети

DEN 703.84