• Свеж
Симпатични Фустани За Девојки Роденден Долг Елегантен Летечки Ракав Мрежа Цвет Венчаница

Симпатични Фустани За Девојки Роденден Долг Елегантен Летечки Ракав Мрежа Цвет Венчаница

Buyers rating:
DEN 111.84

Од стоката

Големина : 120 Препорачана возраст : 5-6 Години Биста : 64см/25.20" Должина : 95см/37.40" Големина : 130 Препорачана возраст : 6-7 Години Биста : 68см/26.77" Должина : 100см/39.37" Големина : 140 Препорачана возраст : 7-8 Години Биста : 72см/28.35" Должина : 105см/41.34" Големина : 150 Препорачана возраст : 9-10 Години биста : 76см/29,92" должина : 110см/43,31" големина : 160 Препорачана Возраст : 11-12 години биста : 80см/31,50" должина : 120см/47,24" големина : 170 Препорачана Возраст : 13-14 години Биста : 84см/33,07" должина : 125см/49,21" Прекрасен и Симпатичен фустан на девојката.Добро за давање подароци Во Празници На Велигден,Божиќ,Роденден, Ноќта на Вештерките и кој било друг посебен фестивал. Перење И Одржување : се препорачува Ниска температура за миење раце или машинско перење, користејќи благ сапун, без белило, може да користи фен. Секојдневен и симпатичен летен одмор на плажа за мали девојчиња, погоден за пролет и лето. памучна ткаенина дише, удобна, мека и има супериорно истегнување е многу погодна за деца. Големина : ве Молиме изберете големина според деталната табела со големини.Миење раце предложено за прв пат.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Женски Длабоко v Вратот Бодикон Фустани Пресврт Јазол Отсечени Боди Маица Краток Мини Фустан Заврши Партија Вечер Тенк Фустани
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Длабоко v Вратот Бодикон Фустани Пресврт Јазол Отсечени Боди Маица Краток Мини Фустан Заврши Партија Вечер Тенк Фустани

**Слаткото здолниште ви дава поинаков стил **Што добивате : 1 ЕЕЗ Жени Дозвола За Облекување!Топла Про

DEN 3.00
Партија Фустани Дозвола
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Партија Фустани Дозвола

Жени Ретро Печатење Спојување Без Ракави Вечерна Матурска Забава Со Врат Гроздобер Фустанжени фустани

DEN 335.84
Inleife Плус Големина Женски Фустани Дозвола, Женски Лето Удобно Мода Секојдневен Ракави V-Вратот Печатени Тенок Фустан
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Inleife Плус Големина Женски Фустани Дозвола, Женски Лето Удобно Мода Секојдневен Ракави V-Вратот Печатени Тенок Фустан

Женски Летен Удобен Моден Секојдневен ВВрат Без Ракави Печатен Тенок Фустанкарактеристики : 1.Карактер�

DEN 2.00
Промоција На Клиренс Fall Винте
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Промоција На Клиренс Fall Винте

Жени Обични Цврсти Плетење За Слабеење Шупливи Фустани Со Кружен Врат Со Долг Ракавкарактеристики : Кар

DEN 1.67
Женски Ренесансни Фустани Средновековна Готска Цврста Боја Крпеница Долг Ракав Тенок Корсет Фустан Гроздобер Трендовски Клуб
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Ренесансни Фустани Средновековна Готска Цврста Боја Крпеница Долг Ракав Тенок Корсет Фустан Гроздобер Трендовски Клуб

71 "Ракав : 63см / 24 Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на на

DEN 1.33
Лелеави Фустани За Жени Летни Фустани За Жени Плус Големина Фустан Летни Фустани За Жени Мода Лабава Туника Фустан
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Лелеави Фустани За Жени Летни Фустани За Жени Плус Големина Фустан Летни Фустани За Жени Мода Лабава Туника Фустан

Обични Фустани За Жени Секојдневен Фустан Со Туника За Лулашки Фустан Со Долги Ракави За Жени Летни Фус�

DEN 319.68
Ханас Фустани Жени Летна Вратоврска Боја Денот На Независноста Печатење Фустани Со Кружен Врат Краток Ракав Обични Лабави Фустани
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Ханас Фустани Жени Летна Вратоврска Боја Денот На Независноста Печатење Фустани Со Кружен Врат Краток Ракав Обични Лабави Фустани

Големина : С Биста : 92см / 36.22" Рамо : 42см / 16.54 "Ракав : 19см / 7.48" Должина : 93см / 36.61" Големина : М Биста : 96см / 37.80"

DEN 223.84
На какина Женски Фустани Без Ракави Дозвола Женска Мода Секојдневен Летен Удобен Фустан Со Печатење Со Тркалезен Врат Без Ракави
 • Свеж
Оценка на купувачите:

На какина Женски Фустани Без Ракави Дозвола Женска Мода Секојдневен Летен Удобен Фустан Со Печатење Со Тркалезен Врат Без Ракави

Женска Мода Секојдневно Лето Удобно Печатење Со Тркалезен Врат Без Ракави Dress Features : 1.It изработен е од ви

DEN 0.67
Халиоинг Плетени Здолништа За Жени Џемпер Со Висок Врат Мек А-Линија Макси Здолниште Тенок Елегантен Фустан Сетови
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Халиоинг Плетени Здолништа За Жени Џемпер Со Висок Врат Мек А-Линија Макси Здолниште Тенок Елегантен Фустан Сетови

16" панталони должина : 67cm / 26.52" панталони должина : 70cm / 27.37" панталони должина : 66см / 25.59 "Ракав 5 50cm / 19.Вашет�

DEN 2.67
Зрбивб Темперамент Жени Тенок Фустан Жени Долг Фустан Дами Секојдневна Облека Ноќ Со Долги Ракави Елегантна Матурска Забава
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Зрбивб Темперамент Жени Тенок Фустан Жени Долг Фустан Дами Секојдневна Облека Ноќ Со Долги Ракави Елегантна Матурска Забава

Големина : S Биста : 86cm / 33.86" Половината : 70cm / 27.56" Должина : 170cm / 66.93" Големина : M Биста : 90cm / 35.43" Половината : 74

DEN 351.84
Единствени поволни цени за женски гроздобер, кој е фустан со кратки ракави со кратки ракави со тркала од вратот
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Единствени поволни цени за женски гроздобер, кој е фустан со кратки ракави со кратки ракави со тркала од вратот

Облеката за фустани со црна коска со класични обрасци работи за канцеларијата Ткаенината има мало исте�

DEN 3.00
Глоквис Жени Мини Фустани Обичен Пуловер Со Висок Врат Скокач Со Еднобојна Партија Џемпер Фустан Со Долги Ракави Зима Топло
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Глоквис Жени Мини Фустани Обичен Пуловер Со Висок Врат Скокач Со Еднобојна Партија Џемпер Фустан Со Долги Ракави Зима Топло

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Мини Краток Фустан, Женски Џемпер Фустан, Буци Плете

DEN 1.00
КАИЧ Фустани За Жени Свадба Гостин Женски Ракави Линија Се Вклопуваат И Одблесокот Сјајот Над Коленото Партија Лизгач Фустан
 • Свеж
Оценка на купувачите:

КАИЧ Фустани За Жени Свадба Гостин Женски Ракави Линија Се Вклопуваат И Одблесокот Сјајот Над Коленото Партија Лизгач Фустан

Фустан За Жени Гроздобер Ресни Со Монистра Од 1920 Тите Забава Ноќ Без Ракави Долг Макси Стомак Криење Фус

DEN 0.33