• Свеж
14к Бело Злато Природен Квалитет Рубин И Лимон Кварц 3-Камен Мајки Прстен Овален Дијамант Акцент, големина 6.5

14к Бело Злато Природен Квалитет Рубин И Лимон Кварц 3-Камен Мајки Прстен Овален Дијамант Акцент, големина 6.5

Buyers rating:
DEN 2.00

Од стоката

Овој Прстен е изработен од цврст златен сет Од 14к Со Природни Скапоцени Камења и акцентиран со Вистински Брилијантни Исечени Дијаманти. Достапно во големини од 5 до 10 со половина големини. Овој Прстен е изработен од цврст златен сет Од 14к Со Природни Скапоцени Камења и акцентиран со Вистински Брилијантни Исечени Дијаманти. Достапно во големини од 5 до 10 со половина големини.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Скапоцен Камен Кралот 10к Бело Златен Прстен Поставен Со Засекогаш Класичен Многу Лесен Ијк Моисанит Од Чарлс И Колвард
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Скапоцен Камен Кралот 10к Бело Златен Прстен Поставен Со Засекогаш Класичен Многу Лесен Ијк Моисанит Од Чарлс И Колвард

Нашиот Бренд : Четири Генерации, од 1903 година нашето семејство се гордее со испорака на највисок квалит�

DEN 3679.84
Кобалт Рамен Сатен Бенд
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Кобалт Рамен Сатен Бенд

Испробаниот и вистински омилен рамен стил создаден од кобалт, сребренобел современ метал со бескомпром

DEN 0.67
Дијамант Камен Крал 1. Кт Смарагд Исечен Зелен Прасиолит Г-Х Лабораторија Одгледуван Дијамант 10к Жолт Златен Прстен Со Бели
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Дијамант Камен Крал 1. Кт Смарагд Исечен Зелен Прасиолит Г-Х Лабораторија Одгледуван Дијамант 10к Жолт Златен Прстен Со Бели

Нашиот Бренд : Четири Генерации, од 1903 година нашето семејство се гордее со испорака на највисок квалит�

DEN 2.00