• Свеж
Женски Фустан, Еднобоен Шуплив Фустан Без Ракави Од Рамо Плисиран Мини Фустан За Боди

Женски Фустан, Еднобоен Шуплив Фустан Без Ракави Од Рамо Плисиран Мини Фустан За Боди

Buyers rating:
DEN 377.44

Од стоката

Женски Фустан Шуплив Плисиран Мини Бодикон Фустан без Ракави. Големина(см)ttttt T T. S Tdress Должина : t82t Bust : t70-88tsleve : t74-94. М Tdress Должина : t83t Bust : t74-92tsleve : t78-98. L Tdress Должина : t84t Bust : t78-96tsleve : t82-102. Големина (инч)ttttt TT. S Tdress Должина : t32. 28 t Bust : t27. 56-34. 65 tsleve : t29. 13-37. 01 . Должина на мТдрес : т32, 68 тбуст : т29, 13-36, 22 т30,71-38, 58 . L Tdress Должина : t33. 07 t Bust : t30. 71-37. 80 tsleve : t32. 28-40. 16 . Забелешка : . 1. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). 3. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала!. Спецификации : . Материјал : 95% Полиестер + 5% Спандекс. Боја : Црна/Бела. Големина : С, М, Л. Пол : Жени. Возраст : Возрасни. Ракав : Без Ракави. Шема : Цврста Боја. Количина : 1 Парче. Прилика : Одлично За забава, запознавање, секојдневно носење, фотографија итн. Содржина На Пакетот : . 1 х Женски Фустан. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : фустанот е изработен од висококвалитетен 95% полиестер + 5% спандекс материјал, мек, удобен, дише, неиритирачки, пријателски за кожата. Дизајн : со еднобоен, шуплив, без ракави, плисиран дизајн од рамо и врвка, мини фустанот со бодикон може да ја покаже вашата совршена фигура. Големина : С, М, Л. Достапно во три големини, ве молиме внимателно погледнете ги деталите за големината што ги дадовме пред да купите. Добар избор за купување. Подарок : женскиот фустан е стилски, шармантен, фитинг и убав. Убав и внимателен подарок за себе, вашите соученици, семејството или пријателите. Прилики : Погоден за секојдневно носење, запознавање, работа, забава, специјални активности, одмор, фотографии, фотографија, одмор, шопинг, собирање пријатели итн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Тобчонп Гроздобер Женски Фустани Секојдневен Пуловер За Печатење Со Кружен Врат Краток Ракав Лабав Фустан За Жени Летна Плажа
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Тобчонп Гроздобер Женски Фустани Секојдневен Пуловер За Печатење Со Кружен Врат Краток Ракав Лабав Фустан За Жени Летна Плажа

Фустани За Жени Секојдневен Летен Фустан На Плажа Со Кратки Ракави Линиски Фустан Лабав Сарафанкаракте

DEN 1.33
Ефстеб Плус Големина Фустан За Жени Секојдневни Фустани Со Цветни Принтови Широк Фустан Со Кратки Ракави Тркалезен Врат Летен
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ефстеб Плус Големина Фустан За Жени Секојдневни Фустани Со Цветни Принтови Широк Фустан Со Кратки Ракави Тркалезен Врат Летен

Женски Летен Памук и Лен Цветен Принт Секојдневен Краток Ракав со Џебен Екипаж Лабав Фустан ве Молиме п�

DEN 271.84
Paiwinds Заштеди Дозвола Женска Мода Crewneck Sequiness Патент Цврст Фустан Од Средна Клаф Фустан За Забава Свечен Фустан Светло
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Paiwinds Заштеди Дозвола Женска Мода Crewneck Sequiness Патент Цврст Фустан Од Средна Клаф Фустан За Забава Свечен Фустан Светло

Женски Моден Екипаж Без Ракави Патент Цврст Фустан Од Средна Клаф Формален Фустан : изработен е од висок

DEN 261.28
Женски Ренесансни Фустани Средновековна Готска Цврста Боја Крпеница Долг Ракав Тенок Корсет Фустан Гроздобер Трендовски Клуб
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Ренесансни Фустани Средновековна Готска Цврста Боја Крпеница Долг Ракав Тенок Корсет Фустан Гроздобер Трендовски Клуб

71 "Ракав : 63см / 24 Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на на

DEN 1.33
Гувпев Божиќен Женски Гроздобер Крзнен Фустан Со Долги Ракави Празничен Костим За Забава Коктел Фустан со Тантела божиќни костими
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Гувпев Божиќен Женски Гроздобер Крзнен Фустан Со Долги Ракави Празничен Костим За Забава Коктел Фустан со Тантела божиќни костими

Гувпев е посветен на обезбедување на клиенти со мода, разновидност, удобност и прифатлива облека Ние се

DEN 1.33
Халиоинг Плетени Здолништа За Жени Џемпер Со Висок Врат Мек А-Линија Макси Здолниште Тенок Елегантен Фустан Сетови
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Халиоинг Плетени Здолништа За Жени Џемпер Со Висок Врат Мек А-Линија Макси Здолниште Тенок Елегантен Фустан Сетови

16" панталони должина : 67cm / 26.52" панталони должина : 70cm / 27.37" панталони должина : 66см / 25.59 "Ракав 5 50cm / 19.Вашет�

DEN 2.67
Костими за Капење За Капење За Жени-Лизгач Летна Мода Печатени Трегери Без Ракави Пуловер Фустан Летни Женски Фустани Дозвола
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Костими за Капење За Капење За Жени-Лизгач Летна Мода Печатени Трегери Без Ракави Пуловер Фустан Летни Женски Фустани Дозвола

Женскиот фустан ОКБОП е изработен од лесен вискоза и мек спандекс материјал, супер удобен и многу расте�

DEN 127.84
Лелеави Фустани За Жени Летни Фустани За Жени Плус Големина Фустан Летни Фустани За Жени Мода Лабава Туника Фустан
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Лелеави Фустани За Жени Летни Фустани За Жени Плус Големина Фустан Летни Фустани За Жени Мода Лабава Туника Фустан

Обични Фустани За Жени Секојдневен Фустан Со Туника За Лулашки Фустан Со Долги Ракави За Жени Летни Фус�

DEN 319.68
Женски Фустан На Плажа Без Ракави Набразден Полите Летен Фустан Без Грб А-Линија За Коктел Плажа Улична Облека
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Фустан На Плажа Без Ракави Набразден Полите Летен Фустан Без Грб А-Линија За Коктел Плажа Улична Облека

Женски Фустан На Плажа Без Ракави Расипан Полите Летен Фустан Без Грб АЛинија За Коктел Плажа Улична Об�

DEN 335.68
Единствени поволни цени за женски гроздобер, кој е фустан со кратки ракави со кратки ракави со тркала од вратот
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Единствени поволни цени за женски гроздобер, кој е фустан со кратки ракави со кратки ракави со тркала од вратот

Облеката за фустани со црна коска со класични обрасци работи за канцеларијата Ткаенината има мало исте�

DEN 3.00