• Свеж
Wm - 1 4 H 5 8 P 84 l Калачи за обложување, бор со прсти на спојници.

Wm - 1 4 H 5 8 P 84 l Калачи за обложување, бор со прсти на спојници.

Buyers rating:
DEN 1919.20

Од стоката

Trim Trim е одлична, природна опција за вашиот дом проект што обезбедува долготрајна убавина и шарм. Цврсто дрво на дрво носи органско чувство во кој било простор со своето незаменливо богатство и елеганција. Повеќето од нашите парчиња дрвени трим се недовршени, овозможувајќи ви да одржувате или да одговарате на конзистентна шема на бои во текот на вашиот дом. Бидејќи цврстото дрво зема различни дамки од дрво или лак, можете да изберете боја и видови што добро се координираат со кој било стил на дизајн на ентериер. Дрвото долго време служеше како традиционална опција за обликување на вратите и прозорецот. Обезбедува богата топлина што другите материјали едноставно не можат да ја постигнат. Лесно се намалуваат дрво и може да се инсталираат со употреба на стандардни алатки за обработка на дрво. Конструкцијата на цврсто дрво е исклучително издржлива, нудејќи вреден доживотен акцент на вашиот дом. Спарен со нашата линија на дизајнерски аголни блокови, апликации или розети, можете да креирате уникатен изглед за да одговараат на вашиот личен стил и да додадете забавна фокусна точка. Дрвото им овозможува на сите ваши детали за завршна обработка да течат убаво за поздравен, кохезивен изглед. Лесно исечете и инсталирано користејќи стандардни алатки за обработка на дрво. Конструкција на цврсто дрво за издржливост и долговечност. Погодно за чиста облога, дамка или боја. Едноставни линии нудат чист изглед. Дрвото може да се издлаби со исклучителни детали. Безброј обрасци за кој било стил да одговара на секој дом.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.