• Свеж
Меур Камера За Дете И Деца Меур Машина За Надворешна Внатрешна Употреба Меур Производител Со Светлина И Музика

Меур Камера За Дете И Деца Меур Машина За Надворешна Внатрешна Употреба Меур Производител Со Светлина И Музика

Buyers rating:
DEN 1.00

Од стоката

Наша цел е да ви покажеме точни информации за производот. Производителите, добавувачите и другите го обезбедуваат она што го гледате овде, а ние не сме го потврдиле. Погледнете го нашето одрекување. Најдобар Подарок И Атмосфера Направи : оваа детска машина за меурчиња може да издува стотици меурчиња во минута со музика за да создаде романтичен и среќен свет на меурчиња за деца. Може да ги задоволи потребите на различни прилики и да создаде атмосфера на забави, како што се фестивали и роденденски забави, сцени, свадби, СКАРА, матурска вечер и така натаму. Дизајн отпорен на истекување : Професионална машина за меурчиња, со дизајн на шише отпорно на истекување за да спречи истекување на вода од меурчиња за време на играта. Издржлива и Пренослива : оваа играчка за дување меурчиња е изработена од издржлива пластика ЗА СТОМАЧНИ мускули, Со Симпатичен дизајн, лесна за носење и може да се користи на отворено или во затворени простории во секое време. Едноставно и погодно за работа на децата. Игра Во Секое Време И Насекаде : Напојува со 3 1.5 V батерии, тоа е меур машина која ви овозможува и вашите деца да уживаат во забава или одмор забава во затворени простории или на отворено во секое време, насекаде. Забелешка : батеријата не е вклучена. Спецификации : . Име на производот : Меур Камера. Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. Функција : Удар меурчиња/кул музика/шарени светла. Обука за способност : визија, фаќање, сензорна, друга обука за способност, интерактивни играчки, слух, комуникација родител-дете, одгледување интерес. Применлива возраст : Малолетничка (7-14 години). Батерија : Триa батерии. Големина на производот : 15.4*7.2*12см. Големина на пакување : 16*7.8*12.8 км. Забелешка : . Оваа играчка батерија не е компатибилна со алкални батерии, ве молиме користете обични јаглеродни батерии! Дизајн отпорен на истекување . Динамична музика . Шарени светла . Стартување со едно копче, производство на електрични меурчиња . Задебелено тело за спречување на испакнатини.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Поставени Делови за управување, Лесни За Инсталирање Подобрени Перформанси Рк Делови ЗА Управување Со Автомобили Поставени ЗА
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Поставени Делови за управување, Лесни За Инсталирање Подобрени Перформанси Рк Делови ЗА Управување Со Автомобили Поставени ЗА

Поставени Делови за управување, Лесни За Инсталирање Подобрени Перформанси Rc Делови ЗА Управување Со А�

DEN 1.67
dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT
  • Свеж
Оценка на купувачите:

dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

Air Warriors UltraTek Sidoinder Dart Blaster : Age Range : 6 години и нагоре Брза, автоматска ротирачка барела Бластер...

DEN 799.84
Каваи Мини Мечка Кадифен Играчки Супер Мек Памук Еко-пријателски Кадифен Играчка За Бебе Гушкање Кадифен Играчка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Каваи Мини Мечка Кадифен Играчки Супер Мек Памук Еко-пријателски Кадифен Играчка За Бебе Гушкање Кадифен Играчка

Карактеристики : 1.Уникатен Дизајн : Симпатична форма, живописна слика, одлична изработка, добро шиење п�

DEN 239.84
Вода Лавра Мат-Деца Сликарство Пишување Лавра Играчка Мат - Боја Лавра Цртање Мат Донесе Магија Пенкала Едукативни Играчки За
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Вода Лавра Мат-Деца Сликарство Пишување Лавра Играчка Мат - Боја Лавра Цртање Мат Донесе Магија Пенкала Едукативни Играчки За

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Им овозможува на вашите деца да сликаат на бирото или по�

DEN 1.33
Заменска скала Болас
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Заменска скала Болас

Заменската скала Болас од Френклин Спорт е одличен додаток на вашата игра со скалила Совршено за додава

DEN 3.33
Си Еднострани Коцки, Активности За Учење, Едукативни Подароци Креативни Игри Со Загатки Тркалачки Коцки За Момчиња Девојчиња
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Си Еднострани Коцки, Активности За Учење, Едукативни Подароци Креативни Игри Со Загатки Тркалачки Коцки За Момчиња Девојчиња

Опис : Материјал : Игра Коцки акрилен материјал, изработка, жлебот печатење, трајни : Генерал сетови се уч

DEN 1.00
Без Четки Електронски, Без Четка Вода Ладење ЕСС Лесен За Носење И Употреба Гума И Електронски Компоненти Материјал ЗА РК Брод
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Без Четки Електронски, Без Четка Вода Ладење ЕСС Лесен За Носење И Употреба Гума И Електронски Компоненти Материјал ЗА РК Брод

Без четкички Електронски, Без Четкички ВОДЕНО Ладење ESC Лесен За Носење И Употреба Гумени И Електронски

DEN 719.84
Mega Bloks First Builder Build 'N Splash Play Set
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Mega Bloks First Builder Build 'N Splash Play Set

Времето за бања никогаш не било забавно! Изградете со стабилните пријатели направени за водени авантур�

DEN 1.67