• Свеж
Мишелин Пилот Спорт Куп Лето 285 35ЗР19ХЛ 103

Мишелин Пилот Спорт Куп Лето 285 35ЗР19ХЛ 103

Buyers rating:
DEN 6368.80

Од стоката

Побрзо на влажна патека. Оваа технологија ја забавува стапката на абење на моделот на надворешните раменици на гумата со зајакнување со специјална гума отпорна на абење. Различните гумени соединенија во надворешните и внатрешните области на стапалото, заедно со асиметричната шема на шарите, нудат одлична влечна сила за суво време. Иако може да се користи за секојдневни, возни цели на пат, овој модел сепак одлично сјае на патеката. Оваа одлична способност за изведба дополнително се зголемува Со Би-Сложената Технологија. Не е погоден за употреба во зимско време, бидејќи ќе ја изгуби својата влечна сила на пониски температури.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Делинте ТАНДЕР Д 235 35ЗР 235 35Р 91В ХЛ А С Гума Со Високи Перформанси Одговара: 2008-Scion xB База, Фолксваген ЦЦ Спорт Плус
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Делинте ТАНДЕР Д 235 35ЗР 235 35Р 91В ХЛ А С Гума Со Високи Перформанси Одговара: 2008-Scion xB База, Фолксваген ЦЦ Спорт Плус

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРА

DEN 1418.24