• Свеж
Женски Блуза Женски Етнички Печатени Краток Ракав V-Вратот Врвови Работен Џеб Блуза Бела XXXL

Женски Блуза Женски Етнички Печатени Краток Ракав V-Вратот Врвови Работен Џеб Блуза Бела XXXL

Buyers rating:
DEN 2.67

Од стоката

Женски Етнички Печатени Врвови Со Краток Ракав V - Врат Работен Џеб блузегендер : женска јака : v-материјал за вратот : Тип На полиестерпетер : стил на печатење : мода, секојдневна должина на ракавот : краток пакет со ракави вклучуваат : 1 компјутер топфеатури : 1.Модниот дизајн ве прави попривлечни2.Одлично за секојдневен, дневна забава или фотографија, сигурен сум дека ќе ви се допадне it3.It изработен е од висококвалитетни материјали,меко чувство на рака, доволно издржлив,нема никаква штета на вашата кожасе молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење,благодарам за разбирањето ! (1 инч = 2.54 cm) Size USUKEUBust Sleeve Shoulder Lengths81030100cm/39.37"20cm/7.87"44cm/17.32"70cm/27.56"M101240106cm/41.73"21cm/8.27"46cm/18.11"71cm/27.95"L121442112cm/44.09"22cm/8.66"48cm/18.90"72cm/28.35"XL141644120cm/47.24"23cm/9.06"50cm/19.69"73cm/28.74"XXL161846128cm/50.39"24cm/9.45"52cm/20.47"74cm/29.13"XXXL182048132cm/51.97"25cm/9.84"54cm/21.26"75cm/29.53"XXXXL202250142cm/55.91"26cm/10.24"56cm/22.05"76cm/29.92"XXXXXL242654152cm/59.84"27cm/10.63"58cm/22.83"77cm/30.31" Стилски. Лесна Ткаенина. Повик. Лабава Фитинг.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Глоквис Дами Широка Туника Блуза Ретро Маица Лабава Гроздобер Шифон Блузи Цветни Печати Екипажот Вратот Маица Маица
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Глоквис Дами Широка Туника Блуза Ретро Маица Лабава Гроздобер Шифон Блузи Цветни Печати Екипажот Вратот Маица Маица

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женска Летна Туника Блуза, Женски Шифон Блузи, Женска Секојдневна Маица, Тун�

DEN 2.67
Женска Кошула Со Шупливи Исечени Култури Резервоар За Тело Со Долги Ракави Ками Со Комплет За Кревање Раменици Плетени Трендовски
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женска Кошула Со Шупливи Исечени Култури Резервоар За Тело Со Долги Ракави Ками Со Комплет За Кревање Раменици Плетени Трендовски

Жени Мода Цевка Резервоарот Блузи Еднобојна Плетени Ребрести Завиткајте Градите Елеци со Долги Ракави

DEN 335.84
Dtydtpe Графички Маици За Жени, Жени Моден Градиент Печатење Кратки Ракави Вратот Врвови Работна Униформа Блуза Кошула Жени
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Dtydtpe Графички Маици За Жени, Жени Моден Градиент Печатење Кратки Ракави Вратот Врвови Работна Униформа Блуза Кошула Жени

Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА / САД.Преференцијалната цена и �

DEN 1.00
Нова Летна Женска Облека Женски Врвови Модна Жена Лето В-Вратот Краток Ракав Ладна Рамо Блуза Маица Каузално Печатење Блузи
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Нова Летна Женска Облека Женски Врвови Модна Жена Лето В-Вратот Краток Ракав Ладна Рамо Блуза Маица Каузално Печатење Блузи

Модна Жена Лето ВВратот Краток Ракав Ладна Рамо Блуза Маица Каузално Печатење Блузи информации За Прои�

DEN 2.33
Блузи За Жени Се Вклопуваат Краток Ракав V-Вратот Симпатична Животни Печатени Џеб Негувател Врвот Дами Врвот Жолта М
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Блузи За Жени Се Вклопуваат Краток Ракав V-Вратот Симпатична Животни Печатени Џеб Негувател Врвот Дами Врвот Жолта М

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 110см / 43.31" Рамо : 44см / 17.32" Ракав : 20см / 7.87" Должина : 70см /

DEN 3.00
Предна Прошетка Женска Маица Со Долги Ракави Маица V Вратот Маица Работа Лесен Пуловер Чипка Туника Блуза Стил АЕ М
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Предна Прошетка Женска Маица Со Долги Ракави Маица V Вратот Маица Работа Лесен Пуловер Чипка Туника Блуза Стил АЕ М

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Паѓаат Туника Блуза, Жени V Врв На Вратот, Жени Обична Маица, Тип На Тепте

DEN 3.00
Дтидтпе графички маици за жени Плус Големина Жени Обични Цветни Принтови Со Долги Ракави Лабава Кошула Со Врат Блуза Врвни женски
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Дтидтпе графички маици за жени Плус Големина Жени Обични Цветни Принтови Со Долги Ракави Лабава Кошула Со Врат Блуза Врвни женски

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 367.84