• Свеж
Chicology безжични 1 винил мини ролетни полноќ бело затемнување 29 W 84 H

Chicology безжични 1 винил мини ролетни полноќ бело затемнување 29 W 84 H

Buyers rating:
DEN 831.84

Од стоката

Подобрете го амбиентот и функционалноста на вашиот простор за живеење со нашата премија 100% ролетни прозорци. Овие мини -ролетни за затемнување 1 "Инчи се прецизно направени за да го воздигнат декорот на вашиот дом, додека обезбедуваат целосен темнина и приватност. Нашите разноврсни ролетни се исто така дизајнирани за врати, со мазен и безбеден дизајн кој без напор го надополнува внатрешноста на секоја просторија. Иновативните странични слепи на просторијата. Погодна опција за филтрирање на светлина и затемнување, што ви дава контрола над нивото на природна светлина што влегува во вашиот простор со едноставна ротација на стапчето. Нашите безжични ролетни се фалат со беспрекорен изглед и неред, придружени со хардвер и сеопфатни упатства за кавга -Бо процес на инсталација. Покрај тоа, ние се гордееме што нудиме избор на популарни бои за нашите венецијански ролетни, направени од висококвалитетно затемнување винил за да обезбедиме елегантна и софистицирана завршница на вашите прозорци. Доживејте совршен спој на стил и алатка со нашата Прецизно инженерски затемнети ролетни. со ротирање на стапчето.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Дуртебеуа Момчиња Качулка И Панталони Облека Долги Ракави Маскирани Врвови Панталони Постави Бебе Момче Облека 15 Години
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Дуртебеуа Момчиња Качулка И Панталони Облека Долги Ракави Маскирани Врвови Панталони Постави Бебе Момче Облека 15 Години

Детски Момчиња Панталони Во Собата, Букви Печати Дуксер со Тиква Печатење Одблесокот Панталони Ноќта н�

DEN 287.84