• Свеж
Прес-Табла 25-Пт Класификација Папки, Писмо, 6-Секција, Магла Сива, 10 Кутија

Прес-Табла 25-Пт Класификација Папки, Писмо, 6-Секција, Магла Сива, 10 Кутија

Buyers rating:
DEN 220.64

Од стоката

Дел за ефикасна организација.Тешка конструкција на прес-табла.Tyvek® засилена, проширлива датотека gusset обезбедува максимална издржливост.Хартијата содржи 10% пост - потрошувачка рециклирана содржина 60% вкупна рециклирана содржина. ACCO 15056 Pressboard 25-Pt Класификација Папки, Писмо, 6-Секција, Магла Сива, 10/Кутија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.