• Свеж
Reliant Ribbon Single Face Satin Allive Tircious Polyester Ribbon, 3600 0,37

Reliant Ribbon Single Face Satin Allive Tircious Polyester Ribbon, 3600 0,37

Buyers rating:
DEN 1.67

Од стоката

Reliant Ribbon Satin Enth Face Ribbon носи весел изглед на кој било подарок за завиткување, нашите сјајни и свилени еднострани сатенски панделки се совршени за свадбени центри, превез, украсување на завиткување на подароци и тони повеќе, идеите се бесконечни. Нивната сјајна површина ги прави едноставно неодоливи. Неговата светла нијанса веднаш ќе се појави кај вашите приматели и ќе стави насмевки на нивните лица. Совршено е за секоја пригода, како и за други цели што ги прави корисни материјали за снабдување и шиење на занаетчиски производи. Исто така е идеално за облекување вазна, букет, тегла, корпа и многу повеќе. Најдобриот дел е овој Roll Rage Rack Rack и лесно се чува до понатамошна употреба. Доверлива боја на лента : Тиркизна. Големина : 3/8in x 100yd. Количина : 1/пакет. Украсете ги сите ваши подароци, украси, проекти и повеќе со оваа сатенска лента. Тоа е мазна завршница и живописна боја се она што ја прават оваа лента толку привлечна.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Хартија црна, постелнина, 1,5in 50yd, 1 пакет
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Хартија црна, постелнина, 1,5in 50yd, 1 пакет

Црната лента со џем хартија е одлична за додавање на специјално додавање на живост на кој било проект за

DEN 571.20