• Свеж
Уникатни поволни цени сатен перница со патент, кралица, лаванда сива

Уникатни поволни цени сатен перница со патент, кралица, лаванда сива

Buyers rating:
DEN 502.24

Од стоката

Изработено од сатенска ткаенина, ткаенина од 300 теми, уникатни случаи со сатен перници, нуди не само мека и удобна текстура, туку и одлична за вашите перници. Висока густина ткаена ткаенина, дизајн на затворање на патенти. Овие перници се мазни со добра дишеност. Бројни опции во боја се обезбедени за да одговараат на вашиот мебел и декор за домови. Машинско миење во ладна вода, паѓајте суво на тивок, не бели. Бидејќи памучниот материјал може да се брчки ако се користи за да се сува суво, препорачуваме да го извадите од фен пред процесот на сушење да заврши или да се сува суво. Измијте внатре и со слични бои. Ве молиме, проверете дали перниците одговараат на вашата големина на перницата пред да набавите и да дозволите мала разлика во бојата, како резултат на варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студијата. Сива свиленкаста сатенска ткаенина. 300 броење на нишки. Скриено затворање на патент. Цврста боја. Вклучува само 6 парчиња перници. Перница не е вклучена. Машинско миење ладно, суво суво на ниско ниво. Земја на потекло : Увезена содржина на ткаенина : 100% сатен.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.