• Свеж
Единствени поволни цени од свилена перница за црна стандард за коса

Единствени поволни цени од свилена перница за црна стандард за коса

Buyers rating:
DEN 431.84

Од стоката

Нашите свилени перници се изработени од 100% 19 мама 350 навој, броење свила од двете страни, што е мека и мазна, обезбедувајќи мазно допирање на вашата кожа и ја заштитувате кожата од брчки на лицето. Случајот со перници е толку погоден за четири сезони и може да ги задоволи потребите на топло во зима и кул во лето. Удобниот дизајн за затворање на пликови го олеснува ставањето или извадувањето на вметнувањето на перницата, но исто така се избегнува нечистотија да влезе во вашата сакана свилена перница. Перница од свилена црница за коса и кожа 1 парчиња. Свилата од перници е најдобар избор да ја украсите вашата соба, да создадете стилска и луксузна атмосфера, да го подобрите стилот на просторијата и да го подобрат вашиот квалитет на спиење. Миење на рацете високо препорачано. Миење на рацете на 30 степени Целзиусови со помош на соодветно средство за чистење. Висат на суво, ладно железо. Единствена поволни цени од свилена перница за коса 1 парчиња црн стандарден пакет вклучуваат : 1 парчиња x свилена перница (белешка : само за покривање на перница, без вметнувања за перница.). Материјал : свила. Направено од 100% 19 мама 350 навој, броење свила од обете страни, што е меко и мазно. Дизајнот за затворање на пликот го олеснува ставањето или извадувањето на вметнувањето на перницата. Свилената ткаенина подобра грижа за вашата кожа и коса, намалувајќи ги фините линии и статичката електрична енергија. Миење на рацете високо препорачано. Миење на рацете на 30 ℃ со помош на соодветно средство за чистење. Висат на суво, ладно железо.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.