• Свеж
14K злато класично обетки со лесна топка, до, со поврат, жени

14K злато класично обетки со лесна топка, до, со поврат, жени

Buyers rating:
DEN 2.00

Од стоката

A&M 14 K злато класично обетки со лесна топка со топка (3мм-9мм) за жени, девојчиња, унисекс со полирана завршница. Овие обетки од златна топка не се само лесни, туку се изработени од 100% реално 14к злато. Никогаш нема да оцрни, да ја свртат бојата или да го загубат својот брилијантен полиран сјај. Загарантирано е да се запечати со 14К за автентичност. Совршен за родендени, годишнини, Божиќ, Денот на мајката или Денот на вineубените. Овие обетки од златни топка од 14 килограми никогаш нема да излезат од стил и ќе го направат идеалниот подарок за мама, сестра, тетка, баба или пријател. Или третирајте се на класичен пар златни обетки што на секоја девојка му требаат во нејзината колекција за накит! Секогаш автентични и безбедни овие обетки од топката се изработени од вистинско злато од 14К со безбедно триење на хипоалергичен безеница за да се осигурат дека никогаш не паѓаат. Носете ги удобно да спијат, тушираат, трчаат, работа или која било пригода за време на вашиот напорен ден без грижа! . Основниот што е секогаш во обетки со обетки во стил, секогаш е во тренд и го прават пристапувањето со ветре. Постигнете совршен изглед на „модел надвор од должноста“ и стил без напор. Носете ги со кој било дел од вашата гардероба : за работа во канцеларија, во движење во теретана или излегување со пријатели. Тие одат со сè и сè, правејќи ги крајно безвременски. Направени со вас во умот, нашите обетки од златна топка од 14 килограми се вешто произведени и изработени од нашите занаетчии и дизајнери на највисоко ниво. Овие обетки се направени со вас на ум! Тие се 14к злато, хипоалергичен и автентично. Кога носите обетки од златна топка на A&M, постои нула ризик од досадни иритации на кожата за вас или вашите најблиски. Безбедно за жени, девојчиња, бебиња - и секако, вие! . 100% автентично злато 14К овие обетки се 100% автентично реално 14к злато со висок полски финиш. Големина за сите во кои не веруваме во менталитетот „една големина одговара на сите“. Изберете од злато, розово злато или бело злато - истовремено избирајќи ја вашата идеална големина : 3мм 4мм, 5мм, 6мм, 7мм, 8мм, 9мм. Можностите се бесконечни! . Задоволство е гарантирано дека се гордееме со задоволување на нашите клиенти со нашето врвно изработка и трендовски стилови. Ако овој стил не е по ваш вкус, едноставно вратете ги вашите обетки од златна топка од 14 килограми со нула кавга. Вистинско 14к злато. Автентичен печат од 14К. Удобно. Хипоалергичен. Безбеден и останува затворен. Безбедни задници на триење. Пеперутка грбот. Подготвени за носење. Златен накит. Jенски накит. Унисекс накит. Фине накит. Симпатична накит. Моден накит. 14К златен накит. Подарок за накит. Подарок за одмор. Подарок за Денот на мајката. Подарок за Денот на вineубените. Подароци за неа. Подароци за мама. Трендовски накит. Фенси накит.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Карат Т.В. Дијамант 14KT Rose Gold Band
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Карат Т.В. Дијамант 14KT Rose Gold Band

Едноставно и стилски, овој свадбен бенд во Миабела Дијамант е прекрасен изглед во секое време...

DEN 6351.84