• Свеж
Чипка на трепет SLV врвот

Чипка на трепет SLV врвот

Buyers rating:
DEN 207.84

Од стоката

Ова без граници цврстиот плетенка на помлад, чипка на вратоврска вратот, кратки ракави, блуз од јака од јака од јака, оди совршено со вашите омилени фармерки или убави пакувања! Достапно во 8 бои! Нема граници. Јуниор. Цврст плетенка. Чипка вратоврски врат. Флетер со краток ракав. Чипка јарем. Јака од мандарина. Блуза.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Без граници фустан за ракав на јуниори
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Без граници фустан за ракав на јуниори

Овој фустан за џемпери без граници е забавен и флерт додаток на која било гардероба, направена во ласкав

DEN 328.00
Cardенски качулка кардиган
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Cardенски качулка кардиган

Cardенскиот качулка Дастер Кардиган од следното може да се носи како моден основен или како трендовски џе

DEN 2.33