• Свеж
ЕВ од Елен Деџенерис Темно миење на темно миење со loveубовно знаме

ЕВ од Елен Деџенерис Темно миење на темно миење со loveубовно знаме

Buyers rating:
DEN 560.00

Од стоката

Почувствувајте ја loveубовта во оваа иконска тексас јакна од Елен Деџенерис. Тоа е вид на јакна што ја оставате од вратата и ја носите секоја шанса што ја добивате. Со малку прилагодена вклопување и мека рака во тексас за истегнување на електрична енергија, направено е да се движите со вас. Завршено со впечатлива, везена графика на грб, и два пригодни џебови на градите и страничните страни. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. малку прилагодено вклопување. Јака од преклопување. Големо затворање на предното копче. Долги ракави со манжетни за копчиња. Два џебови на градите; Две странични џебови. Везена графика на грб. Тексас за истегнување на моќност. 77% памук/22% полиестер/1% спандекс. Машина за перење. Увезени. ЕВИ од Елен Дегенерес женска тексас јакна.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Кујната за кујна 3. Чаша за чаши - KFC3516Ga
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Кујната за кујна 3. Чаша за чаши - KFC3516Ga

Бескрајни свежи опции за брзо сецкање, мешање и пире Овој компактен и лесен 3,5 чаша за чаши за чаши е идеа

DEN 2224.00