• Свеж
Плус Големина Кардиган, Женски Летни Цветни Печатени Кимона Со Лабави Ракави Шифон Кардиган Блузи Секојдневно Прикривање На Црвено

Плус Големина Кардиган, Женски Летни Цветни Печатени Кимона Со Лабави Ракави Шифон Кардиган Блузи Секојдневно Прикривање На

Buyers rating:
DEN 2.00

Од стоката

Женски Секојдневен Летен Тенок Печатен Плажа Со Кардиган Карактеристики : Цветен Кардиган, Секојдневен летен плус големина блузи,кимоно покривање на плажа,шифон кошули,Отворен Фронт ,Крпеница Од Тантела ,Лабав Издуван Ракав изработена Е од шифон, ткаенината е проегирна ,воздушна, се чувствува мека, лесна и удобна. Кимоното може да биде над врвовите на резервоарот или да отсече шорцеви, дури и туника и хеланки, уште повеќе сарафанот,цветното кимоно е модерен начин да го облечете во летните денови. Тоа е костум за секојдневно секојдневно,дома, на отворено, хавајска плажа,улица,која било друга пригода за летни денови Големина : С-2ХЛ, различни бои за повеќекратен изборсезона : Aut/Пролет/Лето : Жени,Женски Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Тип На Шифонска Шема : Печатена Јака : Нестил : Секојдневна,Модна Должина : Редовна Должина На Ракавот : 3/4 ракав како да се мие : рачно миење ладно,закачување или сушење на линија што добивате : 1 парчиња жени кардиганизираат.USUKEUBust Length SSmall483498cm/38.58"85cm/33.46"Големина : Големина. : Мали : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 98cm/38.58 "Должина : 85cm/33.46" овој женски кардиган изработен од мека и пријателска ткаенина за кожа,кардиган со мала тежина за пролет, лето, fall и топла зима. Лесен кардиган за жени има долги ракави/отворен преден/лабаво вклопување и облечени секојдневни / завеси кардигани совршена должина и малку подолго напред. Спарете ги овие џемпери од кардиган со фармерки/хеланки, или горниот дел од резервоарот/кошулата како долна кошула, исто Така можете да носите лесен кардиган во ладни утра, прекумерно климатизирана канцеларија или ветровита вечер. Ова разноврсно парче за слоеви погодно за облекување и деловно секојдневно,како што се ,работа,забава, дом,секојдневно носење,кимоно за покривање на плажа, лесен летен кардиган. Лесна Нега-се препорачува машинско перење ладно / висат суво / рачно перење;Не Избелувајте, Не Пеглајте.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Кошули Со долги Ракави За Женски Врвови Секојдневна Мода В Блузи Со Пуловер Со Пердуви За Печатење На Вратот За Жени
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Кошули Со долги Ракави За Женски Врвови Секојдневна Мода В Блузи Со Пуловер Со Пердуви За Печатење На Вратот За Жени

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што По

DEN 2.00
Женски Графички Принт Кошули Со Долги Ракави Пад На Вратот На Екипажот Обични Врвови За Пуловер Мода Лабава Есенска Облека
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Графички Принт Кошули Со Долги Ракави Пад На Вратот На Екипажот Обични Врвови За Пуловер Мода Лабава Есенска Облека

Обичните обични женски врвови СО Долги Ракави БРКЕВИ СЕ совршени за секоја пригода.Совршен за шопинг,со

DEN 1.00
- 8јкуд Жени Летни Маици Жени Секојдневно Печатење Кратки Ракави Вратот На Екипажот Лабава Маица Блуза Блузи Кошула Кошули Жени
  • Свеж
Оценка на купувачите:

- 8јкуд Жени Летни Маици Жени Секојдневно Печатење Кратки Ракави Вратот На Екипажот Лабава Маица Блуза Блузи Кошула Кошули Жени

Карактеристики : Овој Обичен Врат На Екипажот Со Кратки Ракави Е Женски Тоа Е Одличен Избор Како Подарок

DEN 1.33
Женски Кошули Со Кратки Ракави Вратот На Екипажот Летни Секојдневни Блузи Блузи Тинејџерка Лабава Фит Меки Пријатни Маици Блузи
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Кошули Со Кратки Ракави Вратот На Екипажот Летни Секојдневни Блузи Блузи Тинејџерка Лабава Фит Меки Пријатни Маици Блузи

ЖЕНСКИТЕ кошули БРКЕВИ доаѓаат во широк спектар на стилови Можете лесно да изберете една за да ја спари�

DEN 239.84