• Свеж
Рачни Кружни Модни Парчиња Лимон Машина За Сечење Домати Домашни Додатоци

Рачни Кружни Модни Парчиња Лимон Машина За Сечење Домати Домашни Додатоци

Buyers rating:
DEN 201.44

Од стоката

Рачни Кружни Модни Парчиња Лимон Машина За Сечење Домати Функција : 100% Сосема нов и висок квалитет. Количина : Папките од 1 парчиња може да се користат за сечење овошна торта, итн.Практично и практично, домот е добар помошник Материјал : пластика големина : Како Што покажува Сликата Пакетот Вклучува : 1 х Рачни Кружни Модни Парчиња Лимон Сечење Домати домашен декор. Создадете елегантна средина. Добар живот погодно искуство. Домашен декор дисплеј додатоци. Зелена.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Овошје Зеленчук Коцки Тешки Комерцијални Кујна Првично Храна Хеликоптер Машина 1 4 Мултифункционален Рачен Спирален Секач За
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Овошје Зеленчук Коцки Тешки Комерцијални Кујна Првично Храна Хеликоптер Машина 1 4 Мултифункционален Рачен Спирален Секач За

Телото на хеликоптерот е одржливо, цврсто и без мирис Тешка Структура комерцијалниот хеликоптер за зел�

DEN 0.67
Олимписки Тежински Плочи 2,5 КГ 5лб Плочи Стандард 2 Вежба Тегови Кревање Тегови И Бодибилдинг, Цврсто Железо Тежина Плочи Црна-2х22лбс
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Олимписки Тежински Плочи 2,5 КГ 5лб Плочи Стандард 2 Вежба Тегови Кревање Тегови И Бодибилдинг, Цврсто Железо Тежина Плочи Црна-2х22лбс

4 ПАРЧИЊА 2,5 КГ / 5 ФУНТИ Плочи Стандард 2 " Вежба Тежини Теретана Домашни карактеристики : СОДРЖИНА : 2,5 КГ г

DEN 2.00
Fnyko Дрвени Деца Кујна Нож, Деца Нож Во Собата Со Ракавици Сечење Одбор Мечка Сендвич Машина Овошје Зеленчук Секачи За Вистински
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Fnyko Дрвени Деца Кујна Нож, Деца Нож Во Собата Со Ракавици Сечење Одбор Мечка Сендвич Машина Овошје Зеленчук Секачи За Вистински

Дозволете вашите деца да го развијат својот креативен талент во кујната Прецизното сечење сега станува

DEN 191.84
Starfrit® 094236-002 - Спирален Режач
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Starfrit® 094236-002 - Спирален Режач

Спиралата е еден од најжешките кулинарски трендови денес Starfrit Spiral Slicer го олеснува со ултраразноврсна е�

DEN 0.33
Икохбадг Секач За Зеленчук-Хеликоптер За Зеленчук, Хеликоптер За Храна Со Контејнер, Хеликоптер За Зеленчук Со Сина Контејнер
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Икохбадг Секач За Зеленчук-Хеликоптер За Зеленчук, Хеликоптер За Храна Со Контејнер, Хеликоптер За Зеленчук Со Сина Контејнер

Сечкач за Зеленчук Сечкач За Зеленчук, Хеликоптер За Храна Со Контејнер, Хеликоптер За Зеленчук Со Конт

DEN 2.33