• Свеж
Женска Модна Лесна Јакна Стојат Јака Повеќебоен Капут Со Копче За Патент

Женска Модна Лесна Јакна Стојат Јака Повеќебоен Капут Со Копче За Патент

Buyers rating:
DEN 697.44

Од стоката

Женска Модна Лесна Јакна Стојат Јака Повеќебоен Патент Копче Палтоопис1. Стилскиот дизајн ве прави попривлечни2. Погоден за секојдневниот живот, забави, плажи, одмори, канцеларии3. Одлични дневни и слободни функции, ќе ви се допаднат4. Материјал : лесен, удобен и флексибилен;5. Измијте ги рацете со ладна вода и закачете се на сув производ информации : Сезона : Aut, Зима, Пролет : Женска Пригода : секојдневно, секојдневно, спортски стил : Слободно Време Должина На ракавот : Долги Ракави : Одговара на големината дебелина : Стандардно како да се мие : Рачно миење во ладна вода, закачување Или содржина На суво пакување : 1 Дами Coat Size USUKEUBust Shoulder Sleevelengthm6836102cm/40.16"53cm/20.87"48cm/18.90"63cm/24.80"L81038107cm/42.13"54cm/21.26"49cm/19.29"64cm/25.20"XL101240112cm/44.09"55cm/21.65"50cm/19.69"65cm/25.59"XXL121442117cm/46.06"56cm/22.05"51cm/20.08"66cm/25.98"XXXL141644122cm/48.03"57cm/22.44"52cm/20.47"67cm/26.38" Size : MUS : 6 UK : 8 EU : 36 Bust : 102cm/40.16"Shoulder : 53cm/20.87"Sleeve : 48cm/18.90"Length : 63cm/24.80"Size : LUS : 8 UK : 10 EU : 38 Bust : 107cm/42.13"Shoulder : 54cm/21.26"Sleeve : 49cm/19.29"Length : 64cm/25.20"Size : XLUS : 10 UK : 12 EU : 40 Bust : 112cm/44.09"Shoulder : 55cm/21.65"Sleeve : 50cm/19.69"Length : 65cm/25.59"Size : XXLUS : 12 UK : 14 EU : 42 Bust : 117cm/46.06"Shoulder : 56cm/22.05"Sleeve : 51cm/20.08"Length : 66cm/25.98"Size : XXXLUS : 14 UK : 16 EU : 44 Bust : 122cm/48.03"Shoulder : 57cm/22.44"Sleeve : 52cm/20.47"Length : 67cm/26.38" Табела Со Големини : Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 36 Биста : 102см/40.16" Рамо : 53см/20.87" Ракав : 48см/18.90" Должина : 63см/24.80"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 38 БИСТА : 107см/42.13" Рамо : 54см/21.26" Ракав : 49СМ/19.29" ДОЛЖИНА : 64СМ/25.20"големина : xl us : 10 велика Британија : 12 еу : 40 биста : 112см/44.09" ● стилска јакна ● Нашата јакна ќе стане вашиот нов омилен плакар. Давајќи ви заштита што ќе ви треба за да останете топли за време на студените денови и модерно класично вклопување што ќе одговара на секоја облека. €Дизајн}ткаенината овозможува јакната да биде лесна и топла,совршено основно парче во плакарот на секоја жена; ова е јакна за промена на сезоната. ●Разноврсен стил●оваа женска јакна е совршен додаток на вашиот плакар; понесете го овој капут во работната торба, облечете го за ноќно излегување, на одмор или како дел од вашата дневна облека. €Натпревар● Секојдневниот Лесен Капут Е Совршен за патент или се користи како кардиган натпревар со Резервоар, Ками, Основни Маици, Фармерки, Шорцеви, Хеланки, Панталони или Здолниште за Концизен Изглед. Исто така, може Да Ја Спари Оваа Термална долна облека Во Зима. Задолжително Женско Палто во Вашата Гардероба. +Табела Со големини Ве Молиме внимателно проверете го Нашиот Водич за Големина пред да го купите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Кокопеаунтс Женска Топла Пуфер Парк Јакна Руно Обложено Зимско Секојдневно Палто Со Отстранлива Хауба Надворешна Облека За Жени
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Кокопеаунтс Женска Топла Пуфер Парк Јакна Руно Обложено Зимско Секојдневно Палто Со Отстранлива Хауба Надворешна Облека За Жени

Женски Дуксер Обични Долни Јакни И Паркови Палто Долги Ракави Јакна Туника Врвот е направен Од Полиесте

DEN 1.00
Женски Дами Топло Руно Палто Јакна Зимски Качулка Печатење Надворешна Облека Плус Големина Fall Зимски Јакни За Женски Капут
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Дами Топло Руно Палто Јакна Зимски Качулка Печатење Надворешна Облека Плус Големина Fall Зимски Јакни За Женски Капут

Женски Дами Топло Вештачко Крзнено Палто Јакна Зимска Качулка Печатење Надворешна Облекакарактеристи�

DEN 191.84
Женски Палта Плус Големина Клиренс Женски Дами Цврста Јакна Со Јака Со Долги Ракави Палто Надворешна Облека Блејзер
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Палта Плус Големина Клиренс Женски Дами Цврста Јакна Со Јака Со Долги Ракави Палто Надворешна Облека Блејзер

Женски Дами Солидна Јакна Со Јака Со Долги Ракави Палто Блејзер За Надворешна Облека Карактеристики :...

DEN 1.33
Дабулиу Лабава Јакна Со Ремен Ревер Ромбична Решетка Долг Памук Топло Згуснување Мода Женски Женски Плус Големина Палта И Јакни
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Дабулиу Лабава Јакна Со Ремен Ревер Ромбична Решетка Долг Памук Топло Згуснување Мода Женски Женски Плус Големина Палта И Јакни

крзнени јакни за жени coови палта за жени плус големинаrenchови палта за жени бели палта за жени волнени па�

DEN 239.84
Машка Јакна Момчиња Зимски Капут Надворешна Топла Облека Загреана За Возење Скијање Риболов Полнење Преку Загреан Капут Жан
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Машка Јакна Момчиња Зимски Капут Надворешна Топла Облека Загреана За Возење Скијање Риболов Полнење Преку Загреан Капут Жан

Ние ќе одговориме на вашето прашање во рок од 24 часа, ви благодариме за посетата на нашата продавница Ов�

DEN 0.33
Машки Есенски И Зимски Топол Капут Со Качулка Палта Со Патент Со Долги Ракави Цврсти Долги Палта За Мажи Зимска Мода
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Машки Есенски И Зимски Топол Капут Со Качулка Палта Со Патент Со Долги Ракави Цврсти Долги Палта За Мажи Зимска Мода

Машки Есенски И Зимски Топол Капут Со Качулка Палта Со Патент Со Долги Ракави Цврсти Долги Палта За Мажи

DEN 1116.64
Pioneer Woman Cowl Neck Pullover Poncho, жени
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Pioneer Woman Cowl Neck Pullover Poncho, жени

Пончо е назад и подобро од кога било! Ibrивотен, без напор и чудесен, пончото на пионерската пионер е слојо

DEN 2.33
Парка Јакна Мажи Машка Мода Секојдневен Џеб Со Патент Во Еднобојна Боја Топли Обложени Палта Зимски Капут Црн М
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Парка Јакна Мажи Машка Мода Секојдневен Џеб Со Патент Во Еднобојна Боја Топли Обложени Палта Зимски Капут Црн М

Облога од руно : Ветроупорен Топол Капут Од Јакна со Термичка Постава Од Руно За Да Ве Стопли На Ладно во�

DEN 1279.84