• Свеж
Регенси Коби Тркалезна Трпезариска Маса Со Столчиња Зенг Што Се Редат

Регенси Коби Тркалезна Трпезариска Маса Со Столчиња Зенг Што Се Редат

Buyers rating:
DEN 1599.84

Од стоката

Со четири столици кои можат секој да издржи до 400 килограми тежина и маса отпорна На гребење и температура, Тркалезната Трпезариска Маса Регенси Коби со Четири Столчиња Зенг што Се Редат е комерцијален комплет за јадење што може да ги задоволи барањата за тешка секојдневна употреба. Металните столчиња имаат обликувани полипропиленски седишта кои нудат удобна поддршка и имаат антимикробни својства за промовирање на хигиенски услови во просториите, рестораните, кафетериите и училниците. Работ На Т-мувла ја зајакнува масата, а основата Х е изработена од тежок тубуларен челик за дополнителна цврстина. Складирањето на комплетот е лесно, благодарение на столчињата што се редат и прилагодливите лизгања на основата на масата. Вашиот избор на достапни опции големина. Термо-споени меламин ламинат маса, тешки тубуларна челична маса база. Засилена метална рамка за стол со полипропиленски седишта. Изберете од достапните опции за завршна обработка. Маса отпорна на гребење, дамки и изгореници за издржливост. Прилагодливите лизгалки се стабилизираат и овозможуваат лесна подвижност. Столчињата можат да издржат до 400 килограми. тежина. Антимикробните седишта ги чуваат условите санитарни.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Основни Колекција Пауза Пакет, 36 Квадратна Повеќенаменска Маса Во Цреша, Ѕвезди Редење Столици Во Мудрец Зелена
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Основни Колекција Пауза Пакет, 36 Квадратна Повеќенаменска Маса Во Цреша, Ѕвезди Редење Столици Во Мудрец Зелена

Комплетот За Собирање На Јадрото НА OFM се одликува со 36" Квадратна Повеќенаменска Маса во Цреша и 4 Ѕвезд�

DEN 11903.84