• Свеж
Емерил лагас мажите за читање отпорна на висока топ кожа патика

Емерил лагас мажите за читање отпорна на висока топ кожа патика

Buyers rating:
DEN 0.33

Од стоката

Мажот за читање е класична висока горната чипка до пети, обична патика од Оксфорд со трепена кожа горниот, метални очни и метални јазици. Овие работни чевли отпорни на лизгање имаат крајна комбинација на најсовремени дизајн и технологија за да обезбедат врвни перформанси на изрез за професионални обувки. Основана за поддршка на вработените во гостопримството кои работат долги часови на нозе, линијата на работни чевли отпорни на лизгање на Емерил ќе ви помогне да ја завршите работата удобно и безбедно. Сите обувки на Емерил го користат хидрофобниот спреј отпорен на вода All Shield® што се нанесува на површината на чевлите за да се обезбеди отпорност на дамки и вода. Покрај тоа, облогита што се третираат со дишење на Agion® го намалуваат мирисот, одржувајќи го производот свеж за подолго време. Флекс-канална гума од надворешната страна со специјално дизајнирана шема на LUG се користи за да се обезбеди максимална отпорност на лизгање. Мидлот за удобност против замор е направена со соединение за враќање на енергијата за поддршка на стапалото. Технологијата B.A.M (избалансирано активно движење) обезбедува двојна слој, интола за меморија од пена за да обезбеди 24-часовна удобност. Овие hi-tech карактеристики и основните придобивки се уникатни за сите обувки на Емерил. 737182522494. Емерил лагасе мажите Прочитајте кожа Чука. Gtin. 00737182522494. Мажот за читање е класична висока горната чипка до пети Обичен Оксфорд Павкер со испреплетена кожа горниот, металните очни капаци и поставениот јазик. Овие работни чевли отпорни на лизгање имаат крајна комбинација на најсовремени дизајн и технологија за да обезбедат врвни перформанси на изрез за професионални обувки. Основана за поддршка на вработените во гостопримството кои работат долги часови на нозе, линијата на работни чевли отпорни на лизгање на Емерил ќе ви помогне да ја завршите работата удобно и безбедно. Сите обувки на Емерил го користат хидрофобниот спреј отпорен на вода All Shield® што се нанесува на површината на чевлите за да се обезбеди отпорност на дамки и вода. Покрај тоа, облогита што се третираат со дишење на Agion® го намалуваат мирисот, одржувајќи го производот свеж за подолго време. Флекс-канална гума од надворешната страна со специјално дизајнирана шема на LUG се користи за да се обезбеди максимална отпорност на лизгање. Мидлот за удобност против замор е направена со соединение за враќање на енергијата за поддршка на стапалото. Технологијата B.A.M (избалансирано активно движење) обезбедува двојна слој, интола за меморија од пена за да обезбеди 24-часовна удобност. Овие hi-tech карактеристики и основните придобивки се уникатни за сите обувки на Емерил.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Палто за затнување на лавар мокасин
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Палто за затнување на лавар мокасин

Лизгајте се во апсолутна удобност со лизгачот Лавар со Daxx Овој стил на лежење има мека веганска кожа обл

DEN 2.33
Менки за мажи во Кентаки
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Менки за мажи во Кентаки

Покажете му на вашиот тим гордост со пространи, обични затнувачи од Фоко Овие мажови тимски затнувања п�

DEN 1.33
Dearfoams Mens Papa Bear Claid Spappings
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Dearfoams Mens Papa Bear Claid Spappings

Направени со папа мечки на ум, овие шармантни влечки се задолжителни за оние пријатни ноќи со целото сем

DEN 3.33
Елен Стегс Слиплиоз Машки нордиски S.U.P.R.O Сокоп -амортизиран палто за затнување на отворено во затворен простор
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Елен Стегс Слиплиоз Машки нордиски S.U.P.R.O Сокоп -амортизиран палто за затнување на отворено во затворен простор

Најдобро продажниот лизгач на елени, нордикот ќе ве задржи топло и пријатно во текот на целата година По

DEN 255.84
Mens Fubu водородна атлетска патика
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Mens Fubu водородна атлетска патика

Водородната атлетска патика FUBU е одличен стил за повеќе активности Вклучува удобност чорап и постава з�

DEN 336.00
Палто за затнување на да Флојд
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Палто за затнување на да Флојд

Добри папучи од пар секогаш прават ловџии Папучи од Флојд од daxx се изречени со ладно крзно со ватирана т�

DEN 1.67
Машка средна висина Wader Aqua Tecs црна
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Машка средна висина Wader Aqua Tecs црна

Чувајте ги нозете безбедни во овие чевли со средна висина од Aqua Tecs Одликувајќи се со двојни еластични ст

DEN 383.84