• Свеж
Д -р Шоллс Терапевтски обичен чевли на машката крајбрежје, широка ширина

Д -р Шоллс Терапевтски обичен чевли на машката крајбрежје, широка ширина

Buyers rating:
DEN 3.33

Од стоката

Терапевтските обични чевли на д -р Шолл нудат прилагодливо, стабилно и флексибилно вклопување со дополнителна просторија за движење на пети и дополнително амортизирање во креветот за стапало. Покрај прилагодливото затворање на кука и јамка, овие чевли се исто така во можност да сместат ортотични и сопствени табани, овозможувајќи различни потреби за нозе за целата дневна удобност. Д -р Шолл Терапевтски обични чевли на д -р Шолл : Прилагодлив. Постава за единечна цвест. Дополнителна просторија за пети. Сместува ортотика и сопствени табани. Дополнително амортизирање. Стабилен и флексибилен. Се вклопува како ширина на ЕЕЕ. Подготвена јака. Затворање на кука и јамка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Dearfoams Машки влечки од мокасин
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Dearfoams Машки влечки од мокасин

Овие влечки што мора да ги имаат мокасин се иновативен додаток на секојдневниот изглед! DF Adapt нуди удобн�

DEN 0.67
Луг машка Ави Канвас Скејт Скејт Скејт
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Луг машка Ави Канвас Скејт Скејт Скејт

Со чист и класичен профил, можете да го спарите машкиот AVI со кој било изглед што го сакате Со многу разно

DEN 2.67
Менки за мажи во Кентаки
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Менки за мажи во Кентаки

Покажете му на вашиот тим гордост со пространи, обични затнувачи од Фоко Овие мажови тимски затнувања п�

DEN 1.33
Bootивото за машка конвој од Лугц
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Bootивото за машка конвој од Лугц

Дајте изјава за тоа кој сте и каде одите со мажот за бегство на машка конвој Издржлив и безбеден со посте

DEN 559.84
Mens Fubu водородна атлетска патика
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Mens Fubu водородна атлетска патика

Водородната атлетска патика FUBU е одличен стил за повеќе активности Вклучува удобност чорап и постава з�

DEN 336.00